מבזקים

מרב מיכאלי נגד עמיר פרץ

B4E5E88E-EF9B-473C-9BB5-C5F18DDC7DAB

חברת הכנסת מרב מיכאלי עתרה לבית המשפט המחוזי בת”א בדרישה דחופה שיחליט כי ועידת מפלגת העבודה אינה רשאית לשלול את סמכותם וזכותם היסודית של כלל חברי המפלגה, בהתאם לחוקת המפלגה, לבחור את יו”ר המפלגה ואת רשימת מועמדי המפלגה לכנסת ישראל, *והוציאו צו מניעה* קבוע האוסר על הוועידה לתקן את חוקת המפלגה להעביר סמכות וזכות זו לידי הוועידה עצמה.

.

העתירה, אליה הצטרפו גם השר לשעבר בייגה שוחט והח”כים לשעבר עמר בר לב ומיכל בירן, הוגשה בידי עו”ד יוסי אשכנזי ואור דיסקין ממשרד הרצוג פוקס נאמן, על רקע כוונת עמיר פרץ לכנס את הוועידה ולבצע את המחטף כבר ביום ראשון הקרוב.

.

ח”כ מיכאלי: למרבה הצער והתדהמה, עמיר פרץ חותר לפעול בניגוד מוחלט למסורת הדמוקרטית ארוכת השנים, לשנות סדרי עולם במפלגת העבודה בצורה לא חוקתית ולשלול את זכות-היסוד של כלל חברי המפלגה ע”י העברת סמכות הבחירה הבלעדית לוועידה.

.

״אני מאמינה שההחלטה של שמוליפרץ על ביטול הפריימריז תביא בוודאות לחיסולה הסופי של מפלגת העבודה. לכן אני עותרת לבית המשפט המחוזי בבקשה לבטל את ההחלטה.

.

מפלגת העבודה היא פלטפורמה ערכית השייכת לחברותיה וחבריה, לא לסידור ג’ובים אישי״.

.

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן