מרב מיכאלי נגד עמיר פרץ

חברת הכנסת מרב מיכאלי עתרה לבית המשפט המחוזי בת"א בדרישה דחופה שיחליט כי ועידת מפלגת העבודה אינה רשאית לשלול את סמכותם וזכותם היסודית של כלל חברי המפלגה, בהתאם לחוקת המפלגה, לבחור את יו"ר המפלגה ואת רשימת מועמדי המפלגה לכנסת ישראל, *והוציאו צו מניעה* קבוע האוסר על הוועידה לתקן את חוקת המפלגה להעביר סמכות וזכות זו לידי הוועידה עצמה.

.

העתירה, אליה הצטרפו גם השר לשעבר בייגה שוחט והח"כים לשעבר עמר בר לב ומיכל בירן, הוגשה בידי עו"ד יוסי אשכנזי ואור דיסקין ממשרד הרצוג פוקס נאמן, על רקע כוונת עמיר פרץ לכנס את הוועידה ולבצע את המחטף כבר ביום ראשון הקרוב.

.

ח"כ מיכאלי: למרבה הצער והתדהמה, עמיר פרץ חותר לפעול בניגוד מוחלט למסורת הדמוקרטית ארוכת השנים, לשנות סדרי עולם במפלגת העבודה בצורה לא חוקתית ולשלול את זכות-היסוד של כלל חברי המפלגה ע"י העברת סמכות הבחירה הבלעדית לוועידה.

.

״אני מאמינה שההחלטה של שמוליפרץ על ביטול הפריימריז תביא בוודאות לחיסולה הסופי של מפלגת העבודה. לכן אני עותרת לבית המשפט המחוזי בבקשה לבטל את ההחלטה.

.

מפלגת העבודה היא פלטפורמה ערכית השייכת לחברותיה וחבריה, לא לסידור ג'ובים אישי״.

.

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםרוסיה מאשימה את האמריקנים בחדירה לשיטחה הימי
המאמר הבא4 טיפים לעיצוב הבית לקראת החורף
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.