מבזקים

פינוי דירה במקצועיות גם בתקופת הקורונה

אין ספק שתקופת הקורונה היא תקופה מאתגרת בכל הקשור לאיתור ספקי שירות בכלל, וחברות מקצועיות לפינוי דירה בפרט.

במאמר הבא נסביר במה כרוך פינוי דירה בתקופת הקורונה, מה היתרונות בפינוי דירה מקצועי וגם, מה תרוויחו מזה? כל התשובות לפניכם.

 

פינוי דירה בתקופת הקורונה

אמנם תקופת הקורונה היא תקופה בה המשך נמצא בהאטה, אך אין ספק שזו הזדמנות נהדרת לנצל את הזמן לפרויקטים משמעותיים וגדולים כמו פינוי דירה. אז במידה ורכשתם דירה ישנה או שקיבלתם דירה כזו בירושה, תוכלו להזמין חברה מקצועית שתפנה לכם את התכולה במקצועיות.

אולם חשוב לציין, במידה ואתם אכן מזמינים חברה מקצועית לפינוי התכולה, הקפידו על ההנחיות הבריאותיות והשתדלו לדרוש מכל חבר בצוות המקצועי לחבוש מסכה ולשמור מכם מרחק. אל תיקחו סיכונים ואל תגידו שיהיה בסדר, צוות שלא שומר על הנחיות משרדה בריאות לא נכנס אליכם הביתה.

 

פינוי דירה מקצועי – מה היתרונות?

נתחיל בזה שפינוי דירה מקצועי יפנה לכם המון זמן, שכן במידה ומדובר בדירה שיש בה המון תכולה, זה יכול לקחת לכם ימים שלמים לפנות אותה, אם בכלל. בנוסף, חברה מקצועית תוכל למיין לכם את התכולה לפריטים שבהם כבר לא ניתן לעשות שימוש ולפריטים שמישים.

את הפריטים השמישים תוכלו למכור, אם אין לכם צורך בהם כמובן, באתרים למכירת יד שנייה ואפילו בפייסבוק. בתוך כך, לא רק שאתם מפנים לעצמכם זמן מהיומן ולא צריכים לקחת יום חופש, תוכלו גם למקסם את הרווחים שלכם מהתכולה הזו.

פרמטר נוסף ולא פחות חשוב בכל הקשור לפינוי דירות מקצועי הוא הבטיחות. ברוב המקרים, מדובר בתכולה שנמצאת כבר שנים רבות בדירה מוזנחת וישנה, מה שאומר שהפינוי שלהם צריך להתבצע בעדינות ובמקצועיות, על מנת שלא להוות סכנה ופגיעות כתוצאה מקריסת רהיטים וארונות.

לבסוף חשוב לנו לציין שפינוי דירות מקצועי מאפשר לכם לתרום את התרומה הקטנה שלכם לאיכות הסביבה, שכן החברה המפנה תדאג לפנות את התכולה לאתרי מחזור.

 

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים את השירות?

לפני שאתם ממהרים להזמין את השירות, ודאו שהחברה מתחייבת בפניכם לפינוי מקצועי ומהיר         ושהיא מתחייבת לפנות הכל.

כבר שמענו על מקרים שלקוחות התלוננו שהחברה השאירה להם בדירה תכולה, בטענה שהיא לא מתעסקת עם מוצרי חשמל ופריטים יקרי ערך. לכן, הקפידו לוודא מראש שהחברה משאירה לכם א הדירה ריקה ולא פחות חשוב, נקייה.

בנוסף, בחרו בחברה שמתחייבת בפניכם שהיא מפנה את התכולה הלא שמישה אך ורק לאתרים מורשים לפינוי פסולת ואתרים למחזור. הקנס על פינוי תכולה לצד הדרך או למקומות לא מוגדרים בחוק מהווה עבירה על החוק, פשוטו כמשמעו.

 

מה אתם מרוויחים מזה?

באופן כללי פינוי דירה מקצועי שם אתכם במצב שבו אם רק יכולים להרוויח מהמלך. מצד אחד, אתם יכולים להזמין חברה מקצועית שתפנה לכם את הדירה בחינם, כן שמעתם נכון, אך זאת בתמורה לקבלת התכולה שלכם בדירה.

מצד שני, כפי שציינו, תוכלו למכור את הפריטים השמישים והפילו להרוויח קצת מהפינוי. כך או כך, אתם מרוויחים שקט נפשי ויודעים שבסופו של דבר תקבלו דירה ריקה ונקייה.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן