מבזקים

באספקלריא לא מחכים לקבינט הקורונה: הצגות בחנוכה לכל הגילים

5E3D0EC0-2B58-4B01-A867-D5EB32A4E632

תיאטרון אספקלריא חוזר להופיע, בחג החנוכה יעלה התיאטרון הצגות לכל המשפחה באונליין, העלות פחות משקל להצגה. מנהל התיאטרון חגי לובר: “פתחו מוזיאונים, פתחו טיסות, פתחו קניונים, אבל את התרבות שכחו, אנחנו החלוצים”.

*

שמונה חודשים לאחר שסגר את שעריו ייפתח תיאטרון אספקלריא את פעילותו בחג החנוכה כשיפעיל ויעלה למעלה מ-25 הצגות לילדים נוער צעירים ומבוגרים דרך אתר התיאטרון באינטרנט. בין היתר יעלו ההצגות הבאות – פצוע בשטח, שעיר לעזאזל תקרת הזכוכית, שירת הקבצנים, שווה זה”ב, גיבורי ישראל ועוד.

.

מנהל התיאטרון ומייסדו חגי לובר אומר כי ממשלת ישראל החליטה שלא להחליט בעניין התיאטראות, “נפתחו קניונים, נפתחו טיסות מלאות וללא חיוב בבידוד כשהנוסעים חוזרים ארצה, פתחו גם את המוזיאונים, ואת חנויות הרחוב, אבל אותנו, אנשי התרבות והתיאטראות שכחו” לובר מציין כי הצגות התיאטרון זמינות לכולם כבר כעת באתר וכי מדובר בפחות משקל להצגה “קראנו למיזם הזה 25 ב-25, 25 הצגות ב-25 שקלים, זה ברור שאנחנו לא מרוויחים פה, אבל אנחנו חייבים לחבר את עם ישראל חזרה לתרבות אחרי כל כך הרבה חודשים שהתרבות היחידה שחלקים גדולים מהציבור צרך זה ריאלטי וחדשות לא נעימות”.

קרדיט צילום: יוסי צבקר.

.

עניין מרכזי

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן