גדעון סער הוא התקוה החדשה לישראל

‏גדעון סער יהיה כנראה ראש הממשלה הבא. עד עכשיו הוא עשה מעט טעויות חוץ מהשם הבנאלי ״תקוה חדשה״ ובוודאי ההמשך מצחיק – אחדות לישראל״.

.

שאשא ביטון, הנדל והאוזר הם התחלת איוש מצויינת לנבחרת שחייבת להכיל גם אשכנזים, חילונים, אנשי מרכז ומעמד ביניים מובהקים ואנשי רוח היודעים לעבוד בצוות.

.

*מפלגתו של גדעון סער נרשמה הבוקר אצל רשם המפלגות. המפלגה ביקשה את השם "תקווה חדשה- אחדות לישראל".*

*מתוך מטרות המפלגה:*

– פעילות למימוש זכויותיו הטבעיות וההיסטוריות של העם היהודי בארץ ישראל.
– ביסוס זהותה של ישראל כמדינתו של העם היהודי, שמשטרה דמוקרטי. הגנה על ערכיה כמדינת הלאום של העם היהודי, השומרת על זכויות אדם ונוהגת שוויון זכויות פרט.
– קידום מערכת החינוך והפיכתה למערכת חינוך מהמובילות בעולם תוך מתן דגש על מצוינות, צמצום פערים ומתן הזדמנות שווה לכל ילד. העצמת מעמד המורה והמחנך בחברה הישראלית.
– פיתוח הארץ, עידוד מדיניות של פיזור אוכלוסין וחיזוק הפריפריה החברתית והגיאוגרפית. עידוד ההתיישבות והחקלאות בגליל ובנגב, בשומרון וביהודה, ובשדרה המזרחית – מרמת הגולן, לאורכו של
הירדן והערבה בואכה אילת.
– כלכלה חופשית תוך הבטחת הזדמנות הוגנת לכל ומחויבות לערבות הדדית.
– קידום רפורמות בכל רשויות המדינה, לרבות במערכות אכיפת החוק והמשפט ושיטת הממשל.

.

עניין מרכזי

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

שיתוף:
מאמר קודםהזינוק בנדבקים מחייב הגבלות
המאמר הבאבליכוד נותרו בעיקר ערסים ולקקנים חנפנים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.