נתניהו ואדלשטיין התחסנו פומבית

ראש הממשלה נתניהו ושר הבריאות אדלשטיין התחסנו פומבית במוצאי שבת. ביבי אמר בנוסח נחיתת האדם הראשון על הירח: ״זריקה קטנה לאדם, צעד ענק לבריאות של כולנו. לכו להתחסן!״.

.

השניים הופיעו לאירוע בז׳קט וחולצת טריקו שחורה קצרה כדי לאפשר הזרקה בזרוע ידם. ביבי השמאלי קיבל את הזריקה ביד ימין ושר הבריאות ביד שמאל.

 

ביבי קיבל את הזריקה מרופאו האישי שלא נראה מיומן בביצוע יומיומי ואילו האחות הראשית הזריקה לאדלשטיין. שניהם המליצו לכווולם להתחסן כדי שניתן יהיה לשוב במהרה לחיי כלכלה סדירים ומהירים ככל האפשר.

.

This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.

 

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

עניין מרכזי

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

 

שיתוף:
מאמר קודםגיבור בן 102 זכה להערכה מיוחדת
המאמר הבאהמוטציה החדשה מפחידה את הישראלים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.