גנץ: הכל שקרים – לא נכנענו לנתניהו

בני גנץ: בימים האחרונים הופצו עשרות שמועות, ושקרים בוטים. אמרו שהתפשרנו, שהסכמנו, שמכרנו את הדמוקרטיה, שהתרפסנו. שקרים והמצאות.

.

כמו שאמרתי, כמו שהבטחתי, זה היה או תקציב מסודר, ממשלה מתפקדת ושמירה על שלטון החוק ומשרד המשפטים – או בחירות.

.

כחול לבן נכנסה לממשלה על מנת לשרת את טובת המדינה לאור גודל וצורך השעה, תחת תשלום פוליטי כבד מאוד, אך לצערנו לא מצאנו פרטנרים לזה.

.

נכנסנו מאוחדים מתוך אותם ערכים וגם לצערי נראה שאנחנו יוצאים לבחירות, על בסיס אותם ערכים – ללא פרטנר, ללא הסכמות על טובת המדינה.

.

צר לי שראש הממשלה עסוק בענייני משפטו ולא בטובת הציבור ומוכן לגרור את כל המדינה לתקופה של חוסר ודאות במקום להבטיח יציבות כלכלית ושיקום של המשק.

*אם הליכוד לא יענה לדרישותינו, נצא לבחירות בראש מורם, נשים את ישראל לפני הכל וניתן לבוחר להכריע.

*

לא פחדתי לעשות את הדבר הנכון לפני מספר חודשים, ואני לא פוחד לעשות את הדבר הנכון גם עכשיו כי ישראל חשובה לי יותר מכל דבר אחר.

.

או שנשמור על שלטון החוק, נעביר תקציב ונבטיח תפקוד של המדינה והממשלה – או
שהציבור יכריע זאת בבחירות.

בני.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםפייזר ומודרנה עשויות לשנות את הרכב החיסון
המאמר הבאבקרוב: בדיקת קורונה מיידית הדומה לבדיקת הריון
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.