חולדאי מכריז על הקמת מפלגה חדשה

ראש עיריית תל אביב, לשעבר טייס, תת אלוף ומנהל גימנסיה הרצליה מקים מפלגה חדשה שעליה הוא צפוי להודיע היום.

 

חולדאי חותר לקולות של כחול לבן, לפיד ומפלגת העבודה לדעתו הפוטנציאל שלו הוא מספר דו ספרתי של מנדטים לכן הוא סירב להצעה לעמוד בראש מפלגת העבודה ומעדיף מפלגה חדשה. חולדאי קיים לפחות שתי פגישות עם שר המשפטים ניסנקורן וההערכה היא שהשניים ישתפו פעולה. ניסנקורן מחוזר גם על ידי שרידי העבודה ועל ידי יאיר לפיד.

 

ראש עיריית תל אביב זה 22 שנה אומר שהגיע הזמן לדלג לרמה הארצית ולעקור את שלטונו המושחת של נתניהו. הסקרנות לקראת הערב היא לראות מי יחבור אליו חוץ מעופר שלח שנפלט ממפלגתו של לפיד.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםסקירה כלכלית: בעלי העסקים מסתכנים בנטילת הלוואות משמעותיות
המאמר הבאפוטין מודה: 188 אלף רוסים נהרגו מהנגיף
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.