מבזקים

האם ומדוע כדאי להשקיע במסכה רב פעמית?

במהלך השנה האחרונה כולנו רכשנו לפחות כמה וכמה מסכות לפנים, שלא לדבר על חבילות של עשרות מסכות חד פעמיות שאנשים רבים מחזיקים בביתם, ברכבם ובמקומות עבודתם. בעוד רבים עברו בשלב זה או אחר למסכות רב פעמיות מסוגים שונים, רבים אחרים עדיין לא השתכנעו בכך, או שהם פשוט מתעצלים לחפש אחר מסכה רב פעמית שתתאים להם. בעוד קיים בשוק כיום מגוון רחב של מסכות רב פעמיות מסוגים שונים, חלקן עלולות שלא להתאים או להיות נוחות במיוחד עבור אנשים רבים. מסכה רב פעמית איכותית באמת, לעומת זאת, היא הפתרון הטוב ביותר כיום ללא יוצא מן הכלל. מהם היתרונות של מסכה רב פעמית איכותית ובהשלכה מכך – האם ומדוע כדאי להשקיע ברכישת מסכות שכאלו?

 

מסכה רב פעמית – יתרונות עיקריים

למסכה רב פעמית מהסוג שאנחנו מציעים כאן מספר יתרונות מובהקים ומשמעותיים ביותר – מדובר במסכות העומדות בתקנים הנדרשים ומאושרות על ידי משרד הבריאות (!), הן עשויות מבד נושם ונעים למגע (100% כותנה), הן מורכבות משכבת בד כפולה המאפשרת לאוויר לזרום בצורה המאפשרת נשימה ודיבור קלים במיוחד (שכבת הבד הכפולה יוצרת חלון אוויר המאפשר לשמור מפני הפצת נגיפים, מצד אחד, ונשימה קלה ובלתי מאומצת, מצד שני) והן מצוידות במתאמי גומי אותם ניתן להגדיל ולהקטין על מנת להתאים את המסכה לכל סוגי הפנים. זאת בנוסף לעובדה כי הן מגיעות בשלושה גדלים שונים, כך שניתן להתאימן מראש לילדים, לבעלי פנים גדולות יחסית וכו’.

יתרון משמעותי נוסף אליו חשוב לתת את הדעת הוא היתרון הסביבתי – במקום לצרוך עוד ועוד מסכות חד פעמיות המזהמות את הסביבה ונזרקות לזבל בכמויות עתק בחודשים האחרונים, מסכה רב פעמית שכזו ניתנת לשימוש חוזר לאורך זמן, ואף עמידה בפני עשרות סיבובים במכונת הכביסה.

מעל הכל, היתרון המרכזי של מסכה רב פעמית מסוג זה הוא כי היא גורמת לאנשים המחזיקים בה להשתמש במסכה בצורה שוטפת ומוקפדת לאורך זמן, פשוט מכיוון שזה נוח ואפשרי יותר מאשר במקרים רבים של מסכות חד פעמיות (המקשות על הנשימה והדיבור, כואבות מאחורי האוזניים לאחר כמה שעות וכו’).

השקעה משתלמת ואף מתבקשת

ה”השקעה” במסכה רב פעמית היא מתבקשת מאליה לאור היתרונות הרבים והברורים שהוזכרו לעיל, ומעל הכל היא פשוט משתלמת עבור כולנו – אנשים פרטיים, מבוגרים או ילדים, מקומות עבודה וארגונים שונים וכו’.

אותה “השקעה” זניחה משתלמת כמובן מבחינה כלכלית – בהוצאה של פחות מעשרים שקלים רוכשים מסכה רב פעמית המחזיקה מעמד לאורך חודשים ארוכים ומשדרגת משמעותית את היומיום של האנשים החובשים אותה. בעוד חבילה של מסכות חד פעמיות אותה מרבית האנשים מסיימים בתוך כמה שבועות ספורים לכל היותר עולה לא פחות ממסכה רב פעמית ואפילו יותר, מבחינה כלכלית ברור כי עדיף ללכת על המסכה הרב פעמית.

 

מנקודת מבטם של מנהלים ומעסיקים במקומות עבודה וארגונים, משתלם לרכוש במרוכז עבור כל העובדים מסכות רב פעמיות איכותיות, ובכך להרוויח מכמה כיוונים – העובדים ירגישו יותר בנוח עם המסכה האיכותית שעל פניהם ולכן יוכלו לעבוד בצורה נינוחה ונעימה יותר ולאורך זמן, ובית העסק או הארגון יכול להרוויח מכך גם כן באמצעות הדפסה על גבי המסכות (למשל – של לוגו החברה…). בהזמנת כמות גדולה מספיק של מסכות רב פעמיות ניתן לקבל הדפסה בחינם, וכך להשתמש במסכות גם בתור תוספת משמעותית למערך השיווק והמיתוג של אותה חברה.

וכמובן שגם מבחינה חברתית כללית משתלם ומתבקש להעביר את כלל האוכלוסייה למסכות רב פעמיות,ולו בגלל היתרונות הסביבתיים המשמעותיים. אם כולנו נפסק לזרוק עשרות מסכות חד פעמיות לפח מדי שבוע, הזיהום לו גורם האדם בימים אלו יצטמצם באופן ניכר…

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן