מבזקים

הדרך הבטוחה להשקעות נדל”ן בחו”ל

השקעות נדל”ן בארץ לא רלוונטיות עבור לא מעט משקיעים, בעיקר כאלה שאין ברשותם את ההון ההתחלתי הדרוש בכדי לבצע את הרכישה. מהסיבה הזאת ישנם משקיעים ישראלים אשר מחליטים לפזול למדינות שונות בעולם, מדינות שבהן מחירי הנדל”ן קצת יותר שפויים. בין אם תחפשו השקעות נדל”ן ביוון או בכל יעד אחר בעולם, חשוב מאוד שתוכלו לדעת איך לעשות את ההשקעה בצורה הכי חכמה. איך תוכלו לצעוד בדרך הבטוחה ביותר, הדרך שתבטיח כי גם תוכלו לקצור את הפירות על ההשקעה שאותה אתם עומדים לבצע.

 

לפני הכל – תפנו לאנשי מקצוע מנוסים

עוד לפני שאתם בוחנים את כדאיות העסקה, שווה לכם לדעת עד כמה אתם מוכנים להיכנס אליה – אם בכלל. זוהי סיבה מספיק טובה לפנות לאנשי מקצוע מנוסים שיסייעו לכם לעשות את ההחלטות הנכונות, החלטות שיכולות לשנות את חייכם מקצה אחד לקצה שנים. אז לפני שאתם מכניסים את עצמכם אל תוך העולם הלא מוכר הזה, שווה לכם להשקיע כמה דקות בכדי לבחון את הלך הדברים – בעזרת אנשי מקצוע מומחים שמכירים את השקעות הנדל”ן מעבר לים ויכולים להאיר את עיניכם.

 

הגיעו לראות את הנכס בעצמכם

סיפרו לכם כי יש נכס מעולה שאתם מוכרים לרכוש אותו? ברוב המקרים זה באמת יהיה המצב, אך אתם מהצד שלכם לא יכולים לסמוך על ההבטחות הללו. בכדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם לא עושים טעות, מוטב כי תלכו לראות את הנכס בעצמכם. אומנם מדובר על הוצאות נוספות ואולי אפילו על בזבוז זמן יקר, אך ברוב המקרים זה יהיה שווה את המאמץ. אפילו תוכלו להגיע ליעד בכדי לבחון מספר נכסים אפשריים בעת ובעונה אחת.

 

הכירו את ההכנסות ואת ההוצאות הצפויות

קחו בחשבון כי בין אם מדובר על השקעות נדל”ן ביוון או בכל יעד אחר, לצד ההכנסות הרבות יהיו לכם גם הוצאות שוטפות. לכן אל תטמנו את הראש בחול, תהיו עם יד על הדופק בכדי שתוכלו לבחון את המצב טרם הרכישה. תלמדו את השוק ואת הצרכים השונים, כך ששום דבר לא יפתיע אתכם. בשלב הזה אולי תוכלו לזהות כל מיני מכשולים שעד כה לא עליתם עליהם, וזה בהחלט משהו שמצריך בדיקה מעמיקה.

 

תחתמו על חוזה ללא לחץ ובשפת האם שלכם

החוזה הוא בעצם המסמך הקריטי ביותר להצלחת העסק, ובחוזה נמצאים כל הסעיפים שאתם צריכים לתת עליהם את הדעת. זוהי הסיבה שאתם לא יכולים שלא לבחון את החוזה לעומק, ומהסיבה הזאת מוטב כי הוא יהיה בשפת האם שלכם. בנוסף אל תיתנו ללחץ חיצוני להגביל אתכם, תיקחו את החוזה ותקראו אותו ללא לחץ – כך תוכלו לראות כי הוא אכן מטיב אתכם, ולא מעמיד אתכם בסיטואציה שבה אולי תהיו בסכנה בעתיד הקרוב או הרחוק.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן