מבזקים

למה פרגולות מאלומיניום עדיפות מפרגולות עץ

כמעט ולא תמצאו היום איזורים חיצוניים כמו מרפסות, גינות או חצרות, שאין בהם לפחות פתרון הצללה אחד. כן, מדינת ישראל נהנית במרבית מימי השנה משמש חזקה ומחממת, שאמנם נעימה כשמסתכלים עליה מהחלון או כשבאים להשתזף בים, אבל ממש לא נעימה לנו כאשר אנחנו רוצים לשבת בנחת ולהנות מהאוויר הזורם. מהסיבה הזו בדיוק, פתרונות הצללה כמו פרגולות מאלומיניום, לדוגמה, הם פתרונות שניתן לראות היום בכל מקום, ונשאלת השאלה למה פרגולות מאלומיניום עדיפות מפרגולות עץ? יצאנו לבדוק עם חברת לִידָר וחזרנו עם תשובות שלא בטוח שידעתם קודם לכן, אז קדימה, בואו נגלה אותן ביחד.

פרגולות אלומיניום – זה באמת כל כך טוב?

כאשר אנחנו ניגשים לבחור לעצמנו מוצר חדש, אנחנו קודם כל רוצים לבדוק שהוא באמת מביא איתו יתרונות גדולים ואמינות שאפשר לקחת אותה בחשבון. כשמדברים על פרגולות מאלומיניום מדברים לא רק על מוצר מעולה, אלא גם על מוצר שההתלהבות ממנו לא הולכת ופוחתת עם הזמן, להיפך – היא רק הולכת ועולה.

פרגולות אלומיניום של לִידָר הן מוצר אמין ביותר, שעשוי מחומר קל וחזק מאוד ומאפשר הרכבה יחסית מהירה שלו, וכן – אנחנו מדברים כאן על דקות ספורות בלבד. כבר כאן ניתן להבין למה פרגולות מאלומיניום עדיפות מפרגולות עץ, שכן ההרכבה של פרגולות עץ היא הרכבה הרבה יותר מורכבת, שדורשת זמן התעסקות רב יותר.

פרגולות אלומיניום עדיפות מפרגולות עץ – למה כולם כל כך בטוחים בזה?

פרגולות עץ מביאות איתן חסרון נוסף, מעבר לזמן ההרכבה הממושך, חסרון שעלול לעלות לכם ביוקר בטווח הארוך: פרגולות עץ אינן חסינות בפני מזגי אוויר משתנים, כמו גם לא בפני מזיקים שונים כמו טרמיטים, שמכרסמים אותן, ומשאירים אותן פגועות וחבולות. לא פעם עולה הצורך בהחלפת פרגולות עץ בעקבות הנזקים הגדולים שנוצרים על שכבת הצבע של הפרגולה, כמו גם על עמידותה וחסינותה, וכאן בדיוק פרגולות מאלומיניום נכנסות לתמונה.

הפרגולות של לִידָר עובדות בדיוק בצורה ההפוכה: אין כאן שום סיכון לא לדהיית הצבע שלהן ולא לכרסום שלהן על ידי מזיקים כאלו ואחרים. חומר האלומיניום הוא חומר עמיד וחסין בפני הנזקים השונים האלו, דבר שהופך פרגולות אלומיניום לעמידות ביותר לטווח הארוך, דבר שיחסוך התעסקות וכאבי ראש עתידיים.

פרגולות מאלומיניום מגיעות בעיצובים משגעים

הנושא של העיצוב הוא נושא לא פחות חשוב בכל הנוגע לפתרונות הצללה, ופרגולות מאלומיניום לגמרי חרטו על דגלן את הנושא הזה. פרגולות מאלומיניום יכולות להגיע בעיצובים משתנים מבחינת צבע, כאשר הן יכולות להגיע בצבעי אפור, שחור או לבן, לדוגמה, ולהשתלב בכל חלל חיצוני בצורה קלאסית ומהממת. מעבר לזה, פרגולות מאלומיניום יכולות להגיע כפלטת הצללה אחידה ורצופה, וגם בתור פלטה מחוררת שמאפשרת חדירה של קרני שמש נעימות. כל אלו הופכים פרגולות מאלומיניום לפתרון האידיאלי עבור כל חלל חיצוני באשר הוא.

מתעניינים בפרגולות אלומיניום? הכינסו לאתר של לִידָר או התקשרו ל-074-3944-304

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן