מבזקים

ניצחון לגנץ על נתניהו: מתחדשים המסחר התרבות והספורט

14D6D507-589C-4F12-BE04-C73BF650D287

עוד ניצחון לגנץ על נתניהו. ביבי שביקש לדחות את פתיחת המשק מטעמים פוליטיים נאלץ להיכנע. קבינט הקורונה אישר פה אחד את פתיחת המסחר והתרבות. הפתיחה תצא לדרך ביום ראשון בכפוף לתו הירוק, זאת בכולל בתי תפילה, חנויות רחוב, קניונים ושווקים, חדרי כושר וסטודיו, אירועי תרבות וספורט, מוזיאונים, מלונות, בריכות שחייה ותערוכות.

.

בנוסף, יחודשו הלימודים בכיתות ה’-ו’ וי”א-י”ב בערים ירוקות, צהובות וכתומות גבוליות. בנוסף לכך, אושר גם המתווה לחג פורים שאינן כולל סגר.

.

לאחר דיון בקבינט הקורונה הוחלט כי פתיחת עולם התרבות וחזרת הספורט התחרותי יוקדמו ליום ראשון הקרוב, 21 בפברואר. כמו כן, הוחלט בדיון כי תתאפשר הכנסת קהל מחוסן או מחלים למגרשי ואולמות ספורט במספרים מצומצמים של כמה מאות, על פי מתווה מותאם וקפדני שמבטיח את בריאות הקהל והנוכחים במקום.

מדובר בפעימה ראשונה להכנסת קהל לאצטדיונים ובימים אלו מקיים השר טרופר שיח מתמשך עם משרד הבריאות במטרה לאפשר כניסה רחבה לאצטדיונים החל מהשלב הבא לפתיחת המשק.

.

שר התרבות והספורט חילי טרופר: “אנו שמחים שהתרבות והספורט חוזרים לחיים ונמשיך לפעול כדי לחזק עולמות אלה ולהרחיב את פתיחתם.”

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן