מבזקים

איך להסיר כתמי שמן מריפודים

כתמי שמן יכולים להיות רבים: שמן בישול, שמן מנועים, שמן של חמאה או מרגרינה ועוד. אין ספק שכתמי שמן הם כתמים נפוצים מאוד בריפודים שונים כגון: הריפודים של כיסאות האוכל שבביתכם, הריפודים של הרכב שלכם וכמובן, ריפוד הספות שלכם. אם יש לכם כתם שמן על ריפוד, חשוב מאוד שתדעו כיצד מנקים את הכתם המדובר. על אף שניתן לנסות ולנקות את הכתם באופן עצמאי, אין ספק שהבחירה הנכונה היא לפנות לחברה מקצועית העוסקת בתחום שירות ניקוי ריפודים.

 

כיצד מנקים כתמי שמן מהספה?

 

ידוע כי עמילן תירס או אבקת סודה ידועים כבעלי יכולת להסיר כתמי שמן מספה. גם טלק תינוקות ידוע כבעל יכולת לספוג את כתם השמן. יש לפזר את אחד מהחומרים הללו על הספה למשך 15 דקות ולאחר מכן, לעבור לשלב הבא. השלב הבא מתחלק לשני חלקים: אם ריפוד הספה נשלף וניתן לכיבוס, לאחר שהשתמשתם באחד החומרים שהוזכרו לעיל לצורך ספיגת השמן תוכלו להכניס את ריפוד הספה לכביסה. אם הריפוד איננו נשלף, תוכלו להשתמש בנוזל להסרת כתמים. עם המוזל המדובר יש לשפשף את הכתם בעדינות, תוך כדי שימוש במרשת שערות. אם אין בביתכם נוזל להסרת כתמים ניתן לערבב שתי כוסות מים חמים עם כפית של סבון כלים עד לקבלת תמיסה אחידה.

 

כיצד תדאגו שהספה שלכם לא תהרס?

 

על אף שהפעולות המדוברות ידועות כיעילות לצורך הסרת כתמי שמן מריפודים שונים, על מנת שלא להרוס את ריפוד הספה שלכם, חשוב מאוד שתנסו את שיטת הניקוי המדוברת על פינה נסתרת בספה שלכם. ככלל, כל כתם שאתם מעוניינים להסיר מהספה שלכם, עליכם לנסות להסיר קודם כל מפינה נסתרת בספה כך שאם פעולת הניקוי תסב נזק כלשהו לריפוד, הוא יהיה סמוי מין העין. אם לאחר שביצעתם את הפעולות הללו כתם השמן לא הוסר, זה הזמן שלכם לפנות לחברה מקצועית העוסקת בתחום ניקוי בדים וריפודים בצורה הטובה ביותר.

 

מדוע כדאי לבחור בחברה מקצועית לצורך הסרת כתמי שמן מריפוד?

 

על אף שישנן שיטות ביתיות הרלוונטיות לצורך הסרת כתמי שמן, ניקוי כתמי שתן או ניקוי כל סוג של כתם שהוא מריפודים שונים, חשוב מאוד לזכור שהשיטות הביתיות רלוונטיות בעיקר למקרי חירום. ניקיון יסודי לספה יכול להתבצע בצורה הטובה ביותר רק על ידי חברה מקצועית ומנוסה אשר יודעת כיצד לנקות את כל סוגי הכתמים מכל סוגי הריפודים בצורה יעילה וכן, שיש לה את חומרי הניקיון המתאימים לכל סוג של כתם וריפוד.

אם אתם מחפשים חברה מקצועית, מנוסה ואמינה בתחום ניקוי כלל סוגי הריפודים לרבות כתמי שמן מריפודים, כדאי שתבחרו את חברת נקי ברגע הידועה כחברה המקצועית ביותר בתחום הסרת כתמים שונים מספות וריפודים שונים.

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן