מבזקים

אמינות לפני הכל: רכישה בטוחה של שעונים ברשת

עידן האונליין הפך את רכישת שעוני היד למלאכה קלה ופשוטה דרך הרשת: בוחרים את הדגם הרצוי, מזמינים, חוסכים זמן יקר והשעון מגיע עד פתח הדלת. אבל מה ידוע לכם על המוכר, על היצרן שמאחורי הדגם או האחריות שמאחורי המחיר המבטיח? כך תדעו כיצד לבצע רכישה בטוחה ולהימנע מסכנות פוטנציאליות.

כולנו מבינים ששעונים הם הרבה יותר ממדד לשעה המדויקת בכל רגע. הם תכשיטים אופנתיים לכל דבר ועניין, מקפיצים את הלוק והמראה שלהם מלמד רבות על האדם שעונד אותם. כיצד אפשר לבחור בשעון היד המושלם דרך הרשת? כדאי לדעת שמעבר לדגם היפהפה וההבטחה למשלוח מהיר עד הבית, ישנם מספר תנאים שחשוב לבדוק היטב ולאמת עם חנות המכירה טרם הרכישה ממנה.

 

רכישה באתר מהימן

הנתון הזה מתייחס בעיקר למי שמעוניין בדגם מקורי מאחד המותגים ולא מעוניין להסתפק בחיקוי זול. ועם זאת, שעון שמתיימר להיות מקורי ומתברר כזיוף איננו מייצר בפועל את ההבטחה הצרכנית שלו עבורכם וכך הוא עשוי שלא להכיל תכונות מסוימות כמו עמידות במים, תאורה, אורך חיי סוללת השעון ועוד. כמובן שקנייה ישירה מהיצרן יקרה יותר ולכן מי שמעוניין לחסוך אותה יצטרך לוודא כי האתר המוכר מכיל תנאי אבטחה נדרשים (חפשו את סימן המנעול בשורת הכתובת או פרטים המציינים את רמת האבטחה ברכישה באתר), תקנון משפטי, מדיניות רכישה והחזרה, תנאי משלוח, סליקה מאובטחת, עמוד אודות המפרט בנוגע למי שעומד מאחורי האתר ומציג באופן ברור ומפורש מיהם “אמא ואבא” שלו. רצוי שלחנות יהיו גם אמצעים ליצירת קשר שלא רק דרך השארת פרטים באתר, על מנת לוודא כי יש גורם אמיתי שעומד מאחוריה ומתפעל אותה.

 

איתור משווק מורשה

בחיפוש אחרי מותג מוכר, עליכם לחפש חנות שעונים אונליין שקיימת בה תעודת משווק מורשה (AD) לאותו המותג. הדבר יסייע לכם להבין כי השעון שאתם רוכשים הוא באמת הדבר האמיתי ולקבל לגביו את האחריות המתאימה. אם תעודת המשווק המורשה לא קיימת באתר, בקשו לקבל אותה מהמוכר.

 

חיפוש שעוני יד לפי מחיר

ישנם לא מעט אתרים שמציעים שעוני יד מקוריים בהנחות משמעותיות (לפעמים אפילו עד 40%-50%) והדגמים שנמצאים בהם אכן מקוריים. אלא שההנחה היפה איננה כוללת את תעודת האחריות ולכן במקרה של תיקונים לא תוכלו להשתמש בה וכל שתקבלו הוא אחריות מטעם האתר עצמו, שמספק אחריות בנוגע למשלוח ותנאי ההחזרות בעיקר.

 

מה צריך להדליק לכם נורה אדומה?

  • תיאור חלקי בנוגע לשעון – כאשר לא כל הפרטים לגבי השעון מופיעים, הדבר עשוי להצביע על חוסר אמינות האתר.
  • מחירים זולים מידי – אם ידוע לכם שהשעון נמכר אצל היצרן המקורי בתעריף מסוים ואתם צופים בו במחיר מגוחך באתר אחר, סביר שמדובר בזיוף מוחלט ובשעון לא איכותי כלל.
  • תמונות לא ברורות – אם תמונות השעון המוצגות מעט מפוקסלות או מטושטשות, או שקיימת רק תמונה אחת אי אפשר לדעת בוודאות מה תקבלו בפועל.
  • בעיות במשלוח – אם המשלוח מתעכב כבר הרבה מעבר לצפוי והמוצר בפירוש היה במלאי, צריך לקוות שהאתר יספק את הסחורה ושלא נפלתם קרבן למרמה.

אם חשוב לכם שהשעון יהיה איכותי ושאתר המכירה ישקף אמינות מלאה, תוכלו להיכנס לאתר המותג של עדן שעונים – ED Watches המתמחה בשעוני יד לגברים ולמצוא את השעון המושלם.

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן