בנט מתחזק ומתקרב לבלפור במקום נתניהו שרוב העם מאס בו

סקר מנדטים חדש לקראת סופהשבוע מצביע על מגמה משמעותית שאינה לטובת נתניהו. רוב מוחלט של הציבור, על פי הסקר, אינו רוצה אותו יותר כראש ממשלה. זו היתה שאלה ישירה בלי קשר לחלוקת המנדטים. 55 אחוזים סבורים שדי. נמאס. צריך להחליפו.

 

המרוויח הגדול המסתמן הוא נפתלי בנט שעובר את סער ומתקרב לעמדה שבה הוא יכול להיות ראש הממשלה הבא.

 

ובכן,

בנט עובר את סער בסקרים. גנץ מתחזק עוד ועוד וכבר עומד על 6 מנדטים. מרצ נחלשת והיא רחוקה מאוד מאחוז החסימה. זליכה זה הכי זריקת הקול שלך.

 

אבל בשבועיים וחצי שנותרו הכל עוד יכול להשתנות. נתניהו פותח הכל ביום ראשון וזה פקטור משמעותי. בנוסף, הוא ינסה לשלוף שפנים של הרגע האחרון. יהיה מעניין.

.

עניין מרכזי

 

 

שיתוף:
מאמר קודםהאסטרטג הגאון נתניהו טעה בניהול הפרטים הקטנים ועלול לעוף מבלפור בשל כך
המאמר הבאמסעדות, תיירות, תרבות וספורט נפתחים לקראת הבחירות
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.