מבזקים

איגור וינוקור – CTO של חברת אייביטק

CTO של אייביטק, אחראי על תכנון תשתיות המיועדות לעמוד בעומסים של מיליוני משתמשים, מביא איתו לעבודה את ניסיונו כקצין אקדמאי בכיר ואת הידע שרכש במהלך לימודיו האקדמאים – איגור וינוקור.

 

לפני חברת אייביטק

לאחר סיום שירות החובה שלו בצבא, וינוקור הכיר חייל צעיר בממר”ם עם רעיון מעניין לפיתוח אפליקציה.

הידע והניסיון הרב שכבר היה לו אז, אפשרו לו לסייע לחייל הצעיר – עדן בן סימון, אשר הפך לימים לשותף שלו בהקמה של חברת הייטק צעירה – IVTech.

 

כיום וינוקור משלים תואר שני במדעי המחשב ובינה מלאכותית באוניברסיטת בן גוריון, שיתווספו לתואר הראשון שלו בהנדסת תוכנה.

 

תפקידיו של סמנכ”ל טכנולוגיות בחברת אייביטק

בסיס הידע הייחודי של סמנכ”ל הטכנולוגיות בחברת אייביטק מאפשר לו להקים רעיונות וחלומות של לקוחות, כמו גם של צוות החברה, ולהפוך אותם למציאות.

 

זהו הידע המאפשר לו לקבל רעיון גולמי ולעבד אותו בתהליך מורכב של פיתוח אפליקציות, אם כי איגור וינוקור מוביל גם תהליכים של פיתוח פרויקטי IoT.

 

תחום המומחיות של וינוקור הוא שהופך את חברת אייביטק לארגון המסוגל להעניק פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, ליצור מבנה ארכיטקטוני למוצרים אלה ולהפוך את הרעיון הגולמי למציאות שימושית ופונקציונלית.

 

נוסף על כך, וינוקור אחראי גם על שקיפות התהליך בפני הלקוח, כדי לאפשר ללקוחות החברה להיות שותפים מלאים לשלבי הפיתוח של הרעיון, לביצוע שינויים לאורך התהליך ועד להשקת המוצר הסופי.

 

נוסף על המשרד הראשי של אייביטק בתל אביב, וינוקור אחראי גם על משרד נוסף בבאר שבע.

בשני המשרדים גם יחד מעסיקה חברת אייביטק מעל 15 עובדים, המעניקים שירותי פיתוח אפליקציות, כמו גם פרויקטי IoT מורכבים.

 

חשיבה ייחודית ופתרונות מתקדמים

השירותים המקצועיים של החברה, המבוססים על ידע וניסיון, לצד יצירתיות וחשיבה ייחודית, מספקים פתרונות טכנולוגיים מתקדמים בהתאמה אישית.

אלה משמשים בשירות של חברות גדולות בישראל ובעולם, מסייעים לחברות אלה להתקדם ולהתפתח באופן אופטימלי, תוך יצירת מוצרים המאפשרים לחברות אלה לחסוך בהוצאות, לייעל שיטות עבודה ולמצוא פתרונות מתוחכמים לשלל צרכים נוספים.

 

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן