מבזקים

גנץ לראשי הערים המעורבות: יש לפעול בשיקול דעת ובאחריות

A5323647-AD1F-4E9F-BB81-9DA86DCB0F3C

שר הביטחון, בני גנץ שוחח עם ראש עיריית לוד יאיר רביבו, ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ראש עיריית עכו שמעון לנקרי וראשת עיריית חיפה עינת קליש.

“אין ספק שהערים המעורבות עומדות בפני ימים מורכבים, ובעת הזו מוטלת עלינו מנהיגי הציבור האחריות לנהוג באופן מאחד ושקול ולא לתת לקיצוניים לפגוע במרקם החיים הישראלי. בכדי להשיב את הסדר הציבורי הנחיתי על תגבור כוחות מג”ב שיתייצבו היום לסייע למשטרה במשימות בערים אלו.

גנץ הדגיש כי ״יחידות הקישור לערים של פיקוד העורף יסייעו בכל מה שצריך לראשי הרשויות שהם המנהיגים שלנו בשטח. רק בפעילות נחושה מול הפורעים ובאחריות ואחדות עם כלל התושבים- נצליח”, דברי השר גנץ.

״עניין מרכזי״

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

ולעומת זאת,

ח”כ מתן כהנא מסיעת ימינה הגיע ללוד אחרי ליל הפרעות השני שעברו התושבים במקום.

כהנא אמר, “זה פשוט לא סביר. חוסר משילות מטורף שבלב מדינת ישראל יהודים מתחבאים בבתיהם כשפורעים ערבים באים לעשות בהם פוגרום. זה מצב נוראי שחייבים לעצור אותו”.

על הטענות של התושבים כלפי המשטרה אמר כהנא, “אני לא מכיר את זה אבל אני מניח שהשוטרים לא יושבים ורואים סרטים. צריך לחזק אותם מאוד, המשטרה חייבת לעשות הכל כדי להחזיר את המשילות לעיר בלב מדינת ישראל ולכל שטחי מדינת ישראל”.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן