מבזקים

החזר מס הכנסה לשכירים – זכותך!

הישראלים טוענים שהם לא פראיירים, אז איך זה שיש כל כך הרבה ישראלים שכירים פראיירים במדינה? טוב אולי פראיירים זו מילה חזקה מדי אבל כשזה מגיע לבדיקת החזר מס הכנסה לשכירים, יש עשרות אלפי אזרחים שכירים וגם עצמאים שפשוט אינם מודעים לזכותם לקבל החזר מס הכנסה לשכירים!

החזר מס הכנסה לשכירים : 75% סיכוי שמגיע לכם החזר מס מהמדינה!

איך זה עובד: שיטת המיסוי בישראל מעבר להיותה פרוגרסיבית ומדורגת, כלומר כזאת בה הגבייה נעשית על פי מדרגות מס הנקבעות בהתאם לגובה השכר, מחליטה מה סך המס שייגבה מעובד שכיר כלשהוא בהתחשב בסך ההכנסות השנתיות שלו. כל זאת לחלק למספר החודשים בשנה, דהיינו 12 חודשים ולפי גובה המשכורת הממוצעת, כך יודעים ברשות המס כמה מס עליה לגבות מאותו עובד שכיר בהתאם למדרגות המס הקבועות בחוק לפי פקודת מס הכנסה.

העניין הוא שלעובדים רבים מגיע החזר מס הכנסה לשכירים מכיוון שהם זכאים לכך לפי שיטת חישוב מס זאת אך לא רבים מכירים את החוק ועוד פחות בודקים ומגישים בקשה להחזר המס המגיע להם.

נראה זאת בדוגמה פשוטה:

ומה אם מגיע לך כסף חזרה? החזר מס לשכירים, דוגמא:

יונתן חזר מהודו לפני חודשיים, הוא טס בינואר וחזר מאפריל כלומר לא עבד במשך 4 חודשים. לאחר שחזר התקבל יונתן לעבודה בחברת הייטק ועבד בה 4 חודשים ברציפות מחודש מאי ועד חודש אוגוסט. בארבעת החודשים בהם עבד בחברה כשכיר יונתן הרוויח 32 אלף שקלים בחודש. שכר יפה לכל הדעות אך גם תשלום המס עליו גבוה בהתאם ובאמת יונתן שילם עשרת אלפים שקלים מס הכנסה בחודש שכן הוא נמצא במדרגת מס גבוהה. כלומר 40 אלף שקלים מס הכנסה על אותם 4 חודשים בהם עבד בחברה.

לרוע מזלו של יונתן החברה החליטה לפטר אותו בשל מגפת הקורונה. זה לא שיונתן היה עובד לא טוב פשוט נגמרו התקנים בעקבות קיצוצים ודווקא יונתן בהיותו עובד חדש ללא קביעות או וותק, נמצא מתאים לעזיבה. הובטח לו שכשהעניינים יירגעו הוא יחזור אך בינתיים הוא בבית ולא עבד כבר 4 חודשים נוספים עד תום השנה. סך הכול באותה שנת מס יונתן עבד בסך הכול 4 חודשים שלמים עליהם שילם מס מלא וגבוה לפי מדרגת המס בה נמצא באותה תקופה.

אך כפי שאמרנו, שיטת חישוב המס היא שנתית, כלומר יונתן שילם אחוז מס גבוה מדי אם מחלקים את סך ההכנסות שלו באותה שנה על 12 חודשים ולא על 4 חודשים בלבד!

החזר מס הכנסה לשכירים עד 6 שנים אחורה! שווה לבדוק אולי גם לך מגיע כסף מהמדינה!

לא רק זאת: החזר מס הכנסה לשכירים מגיע לכל עובד עד שש שנים אחורה! כלומר אם יונתן הוא מאלה שטסים לחו”ל כל שנה וחוזרים לעבוד רק כמה חודשים בשנה או כל דוגמא אחרת בה עובד שכיר עובד באופן חלקי מכל סיבה שהיא, ייתכן ומגיע לו החזר מס הכנסה לשכירים עבור כל שנה בנפרד ובמצטבר עבור כל אותן שש השנים! במצטבר מדובר בכסף רב מה גם שיש עליו ריבית יפה מאוד בשיעור 4% מהמדינה שזה בונוס כשלעצמו לאור אחוז הריבית האפסי שמקבלים היום מהבנקים על פיקדון שנתי…

לסיכום, החזר מס הכנסה לשכירים, כמו החזר מס מכל סיבה שהיא, למשל: החזר מס בגין אובדן כושר עבודה, החזר מס על רווחי הון, החזר מס על הפסקת עבודה, החזר מס על משיכת כספי קופת גמל מוקדמת ועוד, שווה אלפי שקלים כל שנה עבור מי שזכאי להחזר המס!

בדיקה פשוטה מול רשות המס של זכאותכם להחזר מס מכל סיבה שהיא יכולה להיות שווה גם לכם כסף רב!

רוצים לדעת איך להשיג החזר מס הכנסה לשכירים בקלות ובמהירות? חייגו אלינו, גלשו באתר או השאירו פרטים ונשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר בתחום, לבצע עבורכם בדיקת זכאות להחזר מס ללא עלות ותשלום על הצלחה בלבד! בהצלחה! >>

 

חברת זכותך! בעלת ניסיון רב בתחום החזרי המס מכל סוג: החזר מס על תרומות, החזר מס שלילי, החזר מס למשפחות חד הוריות וכל סוג של החזר מס אחר קיים. אנו משרתים מאות לקוחות מרוצים מדי שנה ומשיגים עבורם את החזר המס המגיע להם ללא בעיות מיוחדות.

בודקים ונהנים – החזר מס הכנסה לשכירים בקלות ובמהירות

חברת זכותך! מבצעת עבורכם את הבדיקה ללא עלות והתשלום על הצלחה בלבד, דבר שהופך את הגשת הבקשה להחזר מס דרכנו פשוטה ומשתלמת לכל אחד, בין הוא שכיר, עצמאי או חברה.

במקום להסתבך עם רשות המיסים, למלא טפסים ומסמכים ולטבוע בבירוקרטיה לא נגמרת שגוזלת מכם זמן רב אנו מציעים לעשות זאת באמצעות בעל מקצוע מנוסה בתחום שלא רק יקצר את משך ההמתנה שלכם לאישור הבקשה אלא גם יגדיל את הסיכוי שהיא תתקבל שכן היא תוגש ללא טעות וללא רבב. נסו ותהנו. בהצלחה!

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן