מבזקים

נתניהו מסרב לפנות את מקומו ומציע לסער לבגוד בבנט

1190D801-3923-454F-807D-BD47DD105A8C

נתניהו אחוז פאניקה. הוא גייס את דרעי והחרדים וביחד מוצעת רוטציה משולשת: קודם גדעון סער ובסוף נפתלי בנט. הבעיה: ביבי באמצע, אין פריטטיות ושליטה מלאה של ביבי על הכל בכל עת.

הסיכוי שסער יתפתה ברגע האחרון לא גבוה. הוא לא פראייר. גם לא בנט. הפתרון היחיד האפשרי ברגע האחרון להצלת הליכודניקים הוא סילוק נתניהו ומייד.

ממשיכים לדווח!

נוסח המכתב ששוגר עכשיו לסער:

ואם לא די בכך, אפילו מספר 7 ברשימת סמוטריץ׳ שלל היום פומבית את ההפחדה המכוונת של נתניהו ואמר כי בניגוד להצהרות של ביבי, ממשלת שינוי היא ממש אפשרות סבירה ולא מסוכנת למדינה.

וביבי כמו ביבי בשלו:

אנחנו נמצאים ברגע גורלי לביטחונה, אופיה ועתידה של מדינת ישראל. ברגע גורלי כזה שמים בצד כל שיקול אישי ונוקטים צעדים מרחיקי לכת, חסרי תקדים אפילו. זה מה שכל ראשי סיעות הימין ואני עשינו עכשיו. חתמנו על הצעה מרחיקה לכת לגדעון סער ונפתלי בנט, הצעה שתמנע הקמת ממשלת שמאל מסוכנת ותבטיח הקמה של ממשלת ימין חזקה ויציבה לשנים רבות שתדאג לכל אזרחי ישראל. כל ראשי סיעות הימין ואני מזמינים את גדעון סער ונפתלי בנט – בואו עכשיו, מייד, לפגישה שתאפשר הקמת ממשלת ימין טובה למדינת ישראל.

בקיצור, עד שהליכודניקים לא יעיפו אותו הוא יחרב להם את המפלגה.

רמי יצהר Rami Yitzhar

עניין מרכזי

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן