מבזקים

טראמפ פתח בקמפיין להשגת המועמדות הרפובליקנית לנשיאות הבאה

19D970EF-79F7-4E7B-8ACE-4246BCF09DB9

לאחר הפוגה של כחצי שנה ועם החרמתו מן הרשתות החברתיות, פתח טראמפ בקמפיין, גלוי ופומבי בזירה הרפובלינית. הנשיא הקודם אמנם טרם הודיע רשמית על חזרתו אבל לכל הנוכחים בכינוס ברורה הכוונה שלו: הפגנת נוכחות והרתעת מועמדים אחרים המפלגה הרפובליקנית.

בהופעתו, תקף טראמפ את ביידן והזכיר גם את ישראל.

“אנריקה נהרסת מול עינינו. הפשע משתולל, יחידות המשטרה נקרעות לגזרים ונלקח מהן המימון. אתם מאמינים לזה? זו פוליטיקה טובה, לקחת את הכסף מהמשטרה? זה רע למדינה שלנו. אמרתי מזמן שהם מרושעים, הם אלימים, במקרים רבים הם שונאים את המדינה שלנו”.

“תראו את הגבול, הוא פתוח לרווחה. ההגירה הבלתי חוקית גואה לרמה שלא ראינו מעולם”, המשיך טראמפ. “הסמים נכנסים פנימה. מחירי הדלק מזנקים. התעשיות שלנו נפגעות מהתקפות סייבר זרות. אין כבוד למדינה שלנו ולמנהיגים שלנו. והמנהיגים שלנו מתכופפים בפני סין. אמריקה מושפלת בזירה הבינלאומית”.

טראמפ מנשיך לטעון כי הוא ניצח בבחירות וכי הנשיאות נגנבה ממנו “מה שקרה למדינה הזו בבחירות האחרונות היה מביש וכולם צחקו על זה ברחבי העולם”, אמר. “כולנו יודעים מה קרה בבחירות ואסור לנו לאפשר לזה לקרות שוב”, הוסיף טראמפ שציין כי הוא תומך במהלכים של המושלים הרפובליקנים להקשחת חוקי הבחירות. “הם ראו מה קרה באסון האחרון והם לא רוצים שזה יקרה שוב”.

טראמפ העלה דרישה שסין תשלם פיצויים למדינות העולם על המגפה. “הגיע הזמן שאמריקה והעולם ידרשו פיצויים ודין וחשבון מהמפלגה הקומוניסטית של סין”, קרא. “סין חייבת לשלם, הם חייבים לשלם”. הוא תקף גם את מדיניות החוץ של ביידן, כולל ביחס לישראל במהלך המבצע בעזה. “הוא מתח ביקורת על ישראל בעת שהמולדת היהודית הייתה תחת מתקפה של אלפי רקטות וטילים ששוגרו על ידי איראן. זו הייתה בגידה בישראל כאשר מסתכלים על מה שקרה בקונגרס. עד לפני 10, 12, 15 שנה, כולם היו עם ישראל. היום, אני מניח שזה לא באופנה”.

הוא גם טען שביידן כבר הסיר את הסנקציות על איראן והצהיר כי הוא היה מגיע עם טהרן להסכם בתוך שבוע בלבד. “זה היה יכול להיות הסכם נהדר. עכשיו, הם מבקשים כסף. הנה אנחנו חוזרים לזה. זוכרים שהם קיבלו 150 מיליארד דולר ועוד 1.8 מיליארד דולר במזומן? כעת הם רוצים כסף. הם מעולם לא ביקשו ממני כסף. זה לא ייאמן, עצוב לראות”.

טראמפ הביע את כעסו על החקירות הפליליות שמתנהלות כעת בניו יורק נגדו  “שקר אחרי שקר, חקירה מושחתת אחרי חקירה מושחתת”, התריס טראמפ, שטען כי הדמוקרטים החליטו על החקירה בגלל הכישלונות להדיח אותו. “הם לא יפסיקו עד נובמבר 2024. הם לא יפסיקו”.

״עניין מרכזי״

הצטרפו לאחרים והורידו עכשיו את האפליקצייה של ״עניין מרכזי״ לכל סוגי הטלפון הנייד (אפל או אנדרואיד) ותהנו מחדשות וסקופים חשובים בלבד בכל התחומים. זה כייף! http://web2application.com/w2a/sl.php?an=26230

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן