מבזקים

כשלו נסיונות נתניהו למנוע מהכנסת הכרזה על הקמת ממשלת בנט לפיד

71B604EA-2AB4-42C9-B818-93FEF99EE85B

נתניהו מתחיל להבין סופסוף שהסוף שלו מגיע. שהקיץ הקץ לתעלוליו השפלים ולנסיונותיו המוטרפים להשתלט על המדינה עד סוף ימיו. אפילו חנפניו הצייתנים ביותר מתחילים להתרגל שתם העידן שבו שלטו כאן ללא מיצרים ושעל פיהם יישק כל דבר שזז במדינה.

קחו למשל את יריב לוין. האיש הזה שאלה ימיו האחרונים כיושב ראש הכנסת היה האיש הכי לא ממלכתי מאז הקמת הפרלמנט הישראלי. רק חנפן ליכודי אחד,  אדלשטיין,  יכול להתמודד מול היעדר הממלכתיות וההתנהלות האינטרסנטית החצופה, אבל כללית לוין ייזכר כיושב ראש בלתי ראוי שביזה את המעמד שאליו הגיע על פי העיקרון הפיטרי, דהיינו דרג חוסר הכישרון.

לוין ייאלץ היום להודיע סופסופ שעלה בידי לפיד להרכיב ממשלה מה שמחייב אותו לכנס את מליאת הכנסת לדיון ולאישור הממשלה בתוך שבוע לכל היותר. הקואליציה החדשה מעוניינת שהמהלך יתבצע כבר ביום רביעי השבוע ואם לוין לא ינהג על פי התקנון או יתחיל עם השטיקים המסריחים לעיכוב ההשבעה הוא צפוי להדחה אפילו בהתערבות בית המשפט.

יריב לוין ייאלץ להודיע היום כי יאיר לפיד הצליח להקים ממשלה. תסתכלו טוב טוב על הפרצוף של לוין כשהוא יעשה זאת ותדמיינו את הבעת הפנים של ביבי המובס. סוף סוף נפטרים מהחולירע!

רמי יצהר Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן