מבזקים

עדי פינויים מסבירים: כך תמצאו חברת פינוי דירה אמינה שעובדת בפריסה ארצית

פינוי דירה אינו עניין של מה בכך כיוון שהוא קשור לעבודה פיזית, לקבלת החלטות וגם לקשיים סנטימנטליים. ברוב המקרים, הפינוי הוא של דירה ישנה של ההורים או סבא וסבתא ודי קשה לבעלי הנכס לפנות מקום שהם גרו בו, או הגיעו אליו לעיתים תכופות.

פינוי של כל תכולת הדירה

למצבים הרגישים הללו קיים פתרון מצוין: חברת עדי פינויים נוסדה בדיוק למען המטרה הזו. העובדים המסורים והמיומנים של החברה, מגיעים בכל יום לבית אחר שיש לפנות אותו ולכן הם מומחים בסיווג של הפריטים השונים, כדי שבסוף היום הדירה תהיה ריקה לחלוטין.

שיטת העבודה של פינוי דירות

בשלב הראשון, בעלי הנכס שקיבלו את הדירה בירושה או לאחר פטירה של אדם קרוב, מוציאים מהדירה את הפריטים שחשובים להם, כמו אלבומי תמונות, מסמכים שחשוב לשמור גם לדורות הבאים, ספרים מסוימים, מזכרות ספציפיות שנותרות שנים בקרב המשפחה ועוד.

השלב השני הוא לזמן את חברת פינוי התכולות כדי שהם יפנו את כל מה שנותר בדירה. מומחי פינוי דירה בנתניה, בתל אביב או בכל עיר אחרת בה נותנת החברה שירות בוחנים את כל מה שקיים בה ומחלקים זאת לכמה מישורים.

ריהוט שהוא תקין למרות שהוא ישן, אפשר למכור כריהוט יד שנייה או לחלופין למכור אותו לסוחרי עתיקות אשר מבצעים ברהיטים הללו הליך של רסטורציה. הם מחדשים את הרהיטים הישנים ולאחר מכן מוכרים אותם ללקוחות שאוהבים מאד רהיטים ואקססוריז בסגנון ווינטג’.

אם קיים ציוד שהוא תקין אך אין בו צורך כמו לדוגמה מכונת כביסה או מיקסר שערכם הכספי הוא נמוך, ההעדפה היא להעביר אותם לתרומה למשפחות נזקקות. בידי החברה קיים מאגר מידע הכולל פרטים של משפחות רבות שהפריטים הללו עבורם הם אקוטיים ולכן זו מצווה גדולה להעביר להם את מוצרים הללו.

בדרך זו העובדים מעבירים את הרהיטים במשאית שיוצאת לחנויות יד שנייה ואת המוצרים האחרים לטובת המחסן של המשפחות הנזקקות, או ישירות לביתן.

פינוי של אשפה

מומחי פינוי הדירה של החברה נתקלים לא אחת בבתים רבים שיש לבצע מהם פינוי של אשפה כיוון שהדיירים אגרו ציוד רב ויש בדירה פריטים ישנים שאין מה לעשות איתם. לכן, החברה מציבה מתחת לדירה מכולה והעובדים מורידים אליה את כל האשפה. בתום הפינוי מעבירים את המכולה לאתר מורשה על פי הדרישות של המשרד להגנת הסביבה.

נראות הדירה לאחר הפינוי

לאחר שמפנים את כל התכולה, הדירה ריקה אך מאד מלוכלכת. לכן הצוותים מבצעים בדירה ניקיון יסודי בכל המקומות, חלונות, דלתות, מטבח, כלים סניטריים, ריצוף ועוד.

כאשר בעלי הנכס מגיעים לראות את הדירה, הם לא מזהים אותה, כיוון שהיא נראית גדולה מאד מכיוון שהיא ריקה ובנוסף לכך היא נקייה כך שהם מאושרים מהתהליך שבוצע.

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן