כתב האישום נגד נתניהו מוכן להגשה

כפי שפורסם בלעדית ב״עניין מרכזי״. יום הדין הגיע סופסוף. ההכרזה הרישמית קרובה מאוד.  בתום דיונים שנמשכו בימים האחרונים עד לשעות הקטנות של הלילה גובש ונוסח סופית כתב אישום חמור נגד בנימין נתניהו.

 

תחת הכותרת ״מדינת ישראל נגד בנימין נתניהו״ יוצא לדרך, בעיכוב מיותר של שנים שגרם למדינה נזק עצום, המסע הלא רצר שבסיומו אפשר שראש הממשלה ימצא עצמו בתא של אהוד אולמרט או של משה קצב או באיזה תא אחר באגף מיוחסים בבית כלא של השב״ס.

 

בשל החקירות והגילויים מסמרי השיער שעבור כל אזרח אחר היו הופכים מזמן לדיון בין כותלי בית המשפט, סובלת מדינת ישראל גהינום פוליטי נורא.

 

לביבי לא חשוב שום דבר זולת להינצל, לדחות, להשיג חסינות ולחמוק מהצדק ועד כה זה הצליח לו. לא עוד. יום הדין הגיע!!!

.

 

אבל בסוף זה מגיע וכמו תמיד מאז 1999 הסקופים המעניינים באמת מתפרסמים תמיד אצלנו, ב״עניין מרכזי״.

 

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםאזהרה לחורף משימוש לקוי בתנורים ביתיים
המאמר הבאנתניהו מואשם בשוחד במרמה ובהפרת אמונים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.