המלחמה הפמינסטית שמונעת מכם לצפות בסופר קאפ הספרדי הגדול

ריאל מדריד גברה 1-3 על ולנסיה המשחק מצויין בחצי גמר הסופר קאפ הספרדי. אבל אף אחד, זולת מעטים שהלכו ליוטיוב לא ראה את המשחק הזה כמו גם את חצי הגמר הנוסף שיהיה הערב בין ברצלונה לאתלטיקו. המנצחות ישחקו בגמר הגדול.

 

העניין הוא שהטורניר מתקיים באיצטדיון הנהדר של ריאד בירת סעודיה. הסעודים שילמו 120 מיליון יורו אבל בעולם קיימת מחאה פמיניסטית על אפליית נשים בסעודיה ולכן הרשתות הגדולות מחרימות את הטורניר.

 

הסעודים דווקא מרשים לנשים להגיע לאיצטדיון ולצפות במשחק בכל מושב באיצטדיון. אבל המראה אינו מלבב, כפי שניתן להתרשם מהצילום. הרבה פחות טוב מצבה של אישה סעודית הכלואה כבר 600 ימים בשל מאבקה להתיר לנשים לנהוג במדינה.

 

ואתם הישראלים יכולים לדמיין לעצמכם איך תראה ישראל אם הפונדמנטליזם החרדי ישתלט כאן, כפי שהוא עושה בהדרגה מדאיגה.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםאבוקסיס בבאר שבע ואלישע לוי בבני יהודה
המאמר הבאההצפות עלולות לזלוג מתל אביב לשפלה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.