דאגה גוברת בליכוד: מעריצי נתניהו מתעשתים ומהססים אם להצביע עבורו

שלושה שבועות לפני הבחירות מודים כ-20 אחוזים מבעלי זכות הבחירה כי לא החליטו בעד מי להצביע.

 

סקרי עומק מצביעים על הססנות גוברת והולכת מצד מצביעי ליכוד לשעבר. הללו מאבדים בהדרגה אמון בבנימין נתניהו. אפשרית ברגע האחרון תנודתיות של עד 6 מנדטים מהליכוד למפלגות אחרות ובעיקר לגנץ, לבנט ולליברמן. בפריפריה יכול דרעי לגנוב עוד מנדט לליכוד.

.

בנימין נתניהו תקוע. בשבוע שחלף הוא סתם במעט את הנזילה החוצה אבל על התחזקות אין מה לדבר. אז ביבי קפץ לוושינגטון, התחבק עם עבריינית הסמים, טס לאוגנדה והסתחבק עם איזה סודאני. בסוף בסוף בסוף כשמגיעים לסקרים: נאדה. כלום ושום דבר.

 

הליכוד תקוע על 30-32 מנדטים וזה יכול להשתנות רק לרעה בשלושת השבועות שנותרו להליכה השלישית לקלפי.

 

לעומת זאת, כחול לבן על הסוס. כל הבשמצות נגד גנץ לא עובדות. הוא לא עושה טעויות. הנסיעה לבית הלבן והםגישה עם טראמפ חיזקה את התחושה שציבור שהוא היורש וזהו. למפלגת גנץ לפיד 34-36 מנדטים.

 

לערבים 13 המנדטים הרגילים וליתר פחות או יותר 7-8 מנדטים. בקיצור: כרגיל – ליברמן יקבע או שהחוק יעיף סוף סוף את נתניהו.

 

רמי יצהר Rami Yitzhar

עניין מרכזי

 

רמי יצהר Rami Yitzhar 

 

 

רמי יצהר – הביוגרפיה העיסקית, שמניבה לכם תוצאות: עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל.

.

מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״.

עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגלצ.

.

קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב.

.

בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת ובניהול יועץ ארגוני ומגשר.

.

עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים. .

 

 

#ענייןמרכזי #המכללהלחדשנות #רמייצהר #השיטהשלרמייצהר News-israel.net/nlp עניין מרכזי News-israel.net

שיתוף:
מאמר קודםבכיר במשטרה נידון למאסר בעוון קבלת שוחד מרמה והפרת אמונים
המאמר הבאנעצר של כמעט 200 קמ״ש על כביש החוף
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.