כשל נסיונו של ביבי לעכב את תחילת משפטו

נדחתה ובצדק בקשתו של הנאשם בשוחד ובמרמה, בנימין נתניהו, לדחות עוד בחודש וחצי את פתיחת משפטו הפלילי. גם נאשמים אחרים הצטרפו לבקשה אבל זו נדחתה.

 

זמנו של נתניהו אוזל והולך. הוא קיווה לנצח בהחירות להשיג רוב מוחלט ולהעביר לעצמו חוק חסינות מושחת אבל זה לא הלך לו. 58 מנדטים לא מספיקים להליך המושחת. נותר לו לבקש דחייה של 45 יום כדי למשוך זמן עוד ועוד והיום השיב המחוזי בירושלים בשלילה לבקשה.

 

אשר על כן נתניהו יצטרך להתייצב בבית המשפט המחוזי בירושלים ולהתיישב על ספסל הנאשמים ביום שלישי הקרוב, ב-17 במארס בשעה 15:00.

.

כמו כל נאשם מחויב נתניהו להיות נוכח בדיון שבו יוקרא כתב האישום. בניגוריו ינסו עתה להשיג לו פטור מן המעמד המביש. נתניהו מואשם בשוחד בתיק 4,000, ובמרמה והפרת אמונים בתיקים 1,000 ו-2,000.

.

סניגורי הנאשם קוננו תגובה לפיה ניתן לקבל את הרושם שנתניהו מקופח ומסכן. נו טוף, ביבי הרי מתבכיין כל הדרך שעלולה להובילו בסופו של דבר לקץ הקריירה ואולי אף למעשיהו.

אחד מעורכי הדין של ביבי טען כי "עצם העובדה שבית המשפט סירב להיעתר לבקשת דחייה שגרתית המוגשת על ידי סניגורים מאחר וטרם התקבל בידם מלוא חומר החקירה מעוררת תמיהה וזאת בלשון המעטה מן הראוי היה לקיים דיון שמלוא החומר התקבל בידי ההגנה ולא לקיים דיון נחפז שפוגע במראית פני הצדק".

לא התרשמנו מאמירה זו וגם הדופטים לא. היידה, ביבי שנתחיל?

.

עניין מרכזי

 

 

שיתוף:
מאמר קודםהקב״ה רומז לעם ישראל: תחליפו את נתניהו
המאמר הבאלא ביבי אשם: רק גנץ והוא ישלם על כך בבחירות הבאות
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.