נתניהו זורע אימה ופחד שעלולים לשתק המדינה

‏מה שמתרחש כאן בניהולו הכושל של ארדואן הישראלי מתקרב לטירוף מערכות חסר תקדים. אחרי הכל, בלי כלכלה לא תהיה כלל בריאות. כשהמשנה למנכ״ל של משרד הבריאות אומר לתקשורת שצריך לסגור גם את חנויות המזון ולחלק לאנשים מנות קרב, הוא חוצה קווים אדומים. הוא מוריד אנשים מהפסים. מעורר חלחלה. מטריף את הדעת. זה עלול לזרוע אנרכיה שתשתלט ולא ניתן יהיה להשיב את הסדר על כנו!

 

ביבי מוביל הפחדה לאומית משתקת!

 

נתניהו, ברצותו להגן על כיסאו בכל מחיר מוביל לגיהנום, המקרה הפחות נורא מבלי דעת. נקווה שלא בכוונת זדון מזוויעה.

 

וזאת עלינו להבין: אם נתניהו לא ישתיק ומיד את המפחידנים המקצועיים שלו התוצאה תהיה איומה לכולנו. בגלל ביבי ורק בגללו אנו מתקרבים בצעדי גודזילה אימתניים לרגע שגם אנשים שבלעדיהם לא יהיו לנו חיים יבהלו עד כדי כך שהם יסתגרו בבתיהם בבהלה חרדתית ויסרבו לצאת לעבודות חיוניות. תפסיקו לאיים, להפחיד, לזרוע בהלה, לעורר רגשות קמאיים אפלים ולהפעיל באדם את יצריו החייתיים האפלים עד כדי אובדן שליטה!

 

 

ובתמציתיות: תסתום כבר, ביבי. די. תפסיק עם הטריקים והשתיקים. עשה עכשיו את הדבר הנכון והנח לעם ישראל.

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםחשוב: רוב עצום מהחולים והמתים הם גברים ושמנים
המאמר הבאהטמטום בהתגלמותו: מאות יתגודדו בצפיפות בכניסה לרבי קומות
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.