דיקטטורה דורסנית נוסח נתניהו

נתניהו פתח בהליך הדחתה של ח״כ שאשא ביטון ממפלגתו מראשות ועדת הקורונה זאת לאחר שאיפשרה לוועדה להצביע בעד פתיחה מחדש של חדרי הכושר ובריכות השחיה.

 

ביבי שלח את המקל הנושי שלו ועושה דברו, מיקי זוהר, לבצע הוצאה להורג פוליטית לשאשא ביטון שעות ספורות לאחר קבלת ההחלטה. כפי שפרסמנו בלעדית כאן ב״עניין מרכזי״, ההצבעה בוטלה אמש לפתע בעקבות שיחת טלפון שהגיעה מלשכת נתניהו.

 

היום התקבלה ההחלטה ושאשא ביטון אף הצביעה בעדה חרף האיום של נתניהו להדיחה מתפקידה.

 

היחיד שהעז לבקר את התנהלות הדקטטור היה חבר הכנסת גדעון סער מהליכוד. האיש שהעז להתמודד על ראשות המפלגה לפני הבחירות, הרים ראש כדי להזכיר שהוא אופוזיציה של איש אחד נגד הכפייתיות והצייתנות האי סופית הנדרשת מכל חברי המפלגה.

 

סער: "בלי קשר לתוכן ההחלטות שקיבלה היום ועדת הקורונה:

1. הכנסת אינה חותמת גומי של הממשלה.

2. נכון יותר לשכנע את ועדות הכנסת באמצעות מסד נתונים ולא באמצעות איומים ולחצים.

3. הדחת יו״ר הועדה – אינה הדבר הנכון לעשות.

.

בפועל נתניהו ביטל את ההחלטה של ועדת הקורונה כשהורה ליולי אדלשטיין להפעיל את סמכות החירום שעברה בשבוע שעבר בחקיקת בזק דיקטטורית. נתניהו הורה לא לפתוח את חדרי הכושר. הבריכות הלא מקורות ייפתחו בתנאים כמעט בלתי אפשריים לתיפעול.

 

.

ובינתיים בכחול לבן אמרו כי לא יתמכו בהדחת שאשא ביטון בהצבעה הצפויה בוועדת הכנסת בנושא.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםדחייה עד סוף השנה בפרעון משכנתאות והלוואות בנקאיות
המאמר הבאעפר שלח; גם הצבא נכשל ואינו מתפקד טוב ממשרד הבריאות
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.