ישראל כץ בטוח שמיקי זוהר סתם אינטרסנט עלוב

ח״כ מכלוף מיקי זוהר, המשמש פטישו הצעקני ההולם של ביבי במקום דוד ביטן שנדחק הצידה בשל התיק הפלילי שהוא תקוע בו, פוצח בצווחות מכוערות עד אובדן עשתונות ועוד במהלך דיון בכנסת גם נגד שר האוצר, ישראל כץ, גם הוא ליכודניק כידוע.

 

.

נוכח העימות הקולני המגעיל בין השניים הופסק הדיון בוועדת הכספים ביום שני.

.

ח"כ מיקי זוהר התייחס במהלך הדיון לתקרת הפיצוי שמעגן החוק לעניין עסקים, ודרש להגדילה".

*

שר האוצר, ישראל כץ הגיב: העמדה האישית שלך עומדת בניגוד לעמדת רה"מ, ולנוכח כך שיש לך בן דוד עם אולם אירועים, אמר לי אחד הגורמים בתחום, מה הדחף שלך, שיש לך בן דוד עם אולם".

.

זוהר בתגובה: "צר לי שכחלק מתנועת הליכוד יש לנו שר אוצר מנותק מהעם, אני מצר על זה. ועם כל הכבוד לרצון של שר האוצר להפגין כוחניות, עלי זה לא עובד. אני באופן אישי חייב להודות שהייתה לי תקווה גדולה ממינויו של ישראל כץ, יש לי מפח נפש גדול מההתנהלות שלו. יכול להיות מאוד שצריך לקרוא לרה"מ לבחון את המשך כהותנו של שר האוצר. המשך כהותנו הופכת לסכנה להמשך כהונת הליכוד".

.

השר כץ: "אתן לך עצה, פשוט אל תדבר ותצא".

 

.

במסגרת הדיון מבקשת הוועדה לפצל את הנושאים שאינם נוגעים לתחומי עיסוקה, ולהעבירם לוועדת העבודה והרווחה ולוועדת הקליטה והעלייה.

.

עניין מרכזי

 

שיתוף:
מאמר קודםמה מסתירה ממשלת נתניהו גנץ בגל השני?
המאמר הבאערוץ MerkaziTV של ״עניין מרכזי״ מציג: כל הסקופים גם חזותית
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.