נתניהו ממשיך לצלול בסקרים וגנץ מתאדה

נתניהו מאיים בהליכה לבחירות אבל נוכח הניהול הכושל של משבר הקורונה נזילת המנדטים נמשכת ללא הפוגה. סקר חדשות 13 שפורסם הערב מוריד את הליכוד אל מתחת לשלושים, ל-29 מנדטים.

 

אבל זה עוד כלום לעומת העובדה שבני גנץ מתאדה לחלוטין, מתרסק ומתפורר בדעת הקהל בסקר שפורסם בכאן 11

 

זה קורה בשבוע שבו ישראל מטפסת אל המקום הראשון בעולם במספר הנדבקים לאלף תושבים. ממשלת נתניהו כשלה בניהול המשבר וזה מתבטא בבריחה המונית של מצביעים הן מהליכוד והן ממפלגת גנץ אשכנזי היישר לידיהם של נפתלי בנט ויאיר לפיד. שניהם מקבלים בסקר של 13 החדש 19 מנדטים.

 

גנץ בשפל תמיכה מאז בגד בבוחריו ובסקר הזה הוא בקושי עם 8 מנדטים. עלוב במיוחד. ליברמן שומר על כוחו, גם לו 8 מנדטים.

 

בשמאל מרץ עם 7  מנדטים העבודה של עמיר פרץ מחוקה וכך גם אורלי לוי ומפלגת הנדל. גם הבית היהודי לא עובר.

 

החרדים וש״ס שומרים על כוחם כמו הרשימה הערבית המשותפת.

 

ומכאן לשאלה מי הכי מתאים להיות ראש הממשלה הבא. השאלה הזו חושפת תופעה בלתי מחיקה בעליל: בני גנץ מחוק, גמור בלתי קיים. מעמדת כמעט מאפיל על נתניהו מתרסק גנץ ומשתרך היום אחרי ביבי, בנט ולפיד. לגנץ 10 אחוזי תמיכה וגם זה בערבון מוגבל בהחלט.

 

לפי סקר כאן 11, בתשובה לשאלה מי מתאים יותר לעמוד בראש ממשלת ישראל זה הדירוג:

ביבי 37%

בנט 19%

לפיד 15%

ואחרון לא חביב גנץ 10%. בקיצור – תוך חודשיים נתניהו מחק את גנץ לחלוטין.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםבית זונות אותר ונסגר בחיפה
המאמר הבאקריסה מדאיגה באמון הציבור בממשלת נתניהו גנץ
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.