עובדי המעבדות הציבוריות נתקלו בשר אוצר עקשן

לקח לעובדי המעבדות כמה ימים להבין שישראל כץ הוא לא האדם שכדאי להם להתעסק איתו. כץ הוא עקשן לא קטן ורחוק מלהיות העסקן הקטן שנבהל מוועדי עובדים. הוא הוכיח זאת בתפקידיו הקודמים וכדאי לכולם להבין שממש לא מומלץ ללכת בדרך שננקטה עד כה.

 

פתאום התברר לעובדי המעבדות הציבוריות שאפשר בלעדיהם ואם יסרבו לבצע בדיקות ישנם גורמים חיצוניים שישמחו לעבוד מסביב לשעון במקומם.

 

לכן מגיעה היום החלטת כניעה המסתתרת בהודעה לעיתונות שפירסמו. ובכן,

כ- 2,000 עובדי המעבדות הציבוריות שובתים זה היום הרביעי מבלי שהאוצר מקיים עם נציגותם משא ומתן רציני וענייני.

 

היום יינתנו שירותי חירום בלבד במעבדות המשרתות את בתי החולים במערך הבריאות הציבורי, ולא יינתנו שירותי מעבדה במרפאות הקהילה. בדיקות מצילות חיים יתקבלו מחדר מיון וטראומה, טיפול נמרץ, חדרי ניתוח (ניתוחי חירום בלבד) וחדר לידה.
.

העובדים החליטו כי בדיקות קהילה ומרפאות בתי חולים לא יישמרו ולא יטופלו. לא יבוצעו בדיקות לניתוחים אמבולטורים.

 

.

עם זאת, יינתן שירות מלא לחולים אונקולוגים והמטואונקולוגים.

כמו כן בדיקות קורונה יבוצעו וישוחררו כרגיל, על מנת לקטוע את שרשרת ההדבקות.

לבירורים ניתן לפנות למרפאות הקהילה ומוקדי בתי החולים.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהשוחד לחמאס: 30 מיליון דולר תמורת חודש שקט
המאמר הבאהוסגר לאוסטריה ישראלי החשוד בהונאות בהיקף מאות מיליוני שקלים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.