בנט מכנה את נתניהו ״טריפה״ ואת יעלון ״נבלה״

לבוגי יעלון צץ רעיון: הוא יצוץ לו מאי שם עם שני המנדטים העלובים שלו היישר לראשות הממשלה. ככה זה בסביבת יאיר לפיד, כל פוליטיקאי זוטר מצמיח לעצמו כנפיים ובדמיונו הוא כבר ראש ממשלה.
קודם ליעלון היה זה עופר שלח שבסקרים שנערכו לאחר איומו העקיף לפרוש ודרישתו להתמודד על ראשות יש עתיד הוא בקושי גירד רבע מנדט ומאז השתתק ונדם.

.

מפלגתו של נפתלי בנט הגיבה בחומרה על הרעיון של יעלון לאחד את כוווולם נגד ביבי וגנץ. בנט עצמו הודיע חגיגית: אני המועמד לראשות הממשלה הבאה.

.

תגובת ימינה ביחס לתכנית בוגי:
״לא נהיה שותפים לפוטש בתמיכת היבה יזבק או לתרגילים פוליטיים אפלים.
לא מחליפים טריפה בנבלה.

.

״יש ללכת לבחירות ולהחליף את ממשלה נתניהו-גנץ הכושלת בממשלה חדשה בראשות נפתלי בנט שתטפל בקורונה, בכלכלה ובאיחוי השסעים בעם״.
.

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

.

 

ח"כ משה יעלון אמר הבוקר בראיון ברשת ב'

"גנץ ואשכנזי מבינים שרומו, צריך להביא להחלפת נתניהו כמה שיותר מהר. מה אתם רוצים ללכת לבחירות עם האלימות שרואים ברחובות? אני הוכחתי שהאגו לא מעניין אותי, רק המדינה. אנחנו מדברים על הצבעה אחת של המשותפת כדי להציל את המדינה", דברי יעלון.

 

עניין מרכזי

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

שיתוף:
מאמר קודםנתניהו בטוח שאתם מטומטמים: ״עסקת החמקן נסגרה רק אתמול״
המאמר הבאהאמירויות יקבלו F-35 כמו ארדואן – כלומר לעולם לא
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.