המוטציה החדשה מפחידה את הישראלים

קבינט הקורונה התפזר ביום ראשון ללא החלטה, זאת נוכח התנגדות כחול לבן לסגירת המסחר והטלת הגבלות על האוכלוסיה. נתניהו הבין שאינו יכול להעביר את הגזירות שהוא זמם ולכן נעל את הישיבה.

 

אבל הסיפור הגדול של היום הוא הבהלה הגדולה שפרצה נוכח הודעת ממשלת בריטניה על המוטציה החדשה והמפחידה של הנגיף. מוטציה זו היא ב-70% יותר מידבקת ולגמרי לא ברור אם החיסונים של פייזר או של קורונה יעילים לזן החדש.

 

ישראל החליטה לסגור לחלוטין כניסה לישראל מכל העולם ונוסעי הטיסה שהגיעה מלונדון הוכנסו מיידית למלונית חרף תלונות בעיקר מצד נוסעים שבעבר החלימו מהקורונה. כרגע לא ברור אם המוטציה החדשה עלולה להדביק מחדש מחלימים.

 

בישראל חוששים מאוד שמקרב המגיעים לארץ בשבוע שבועיים האחרונים מצויים גם מי שנדבקו במוטציה המסוכנת מה שעלול להביא להתפרצות מסוכנת מקודמותיה. מדינות שונות כבר הכריזו על חרם כללי ואי מתן אפשרות כניסה ליבשת לבאים מהאיים הבריטיים.

 

עניין מרכזי

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

 

שיתוף:
מאמר קודםנתניהו ואדלשטיין התחסנו פומבית
המאמר הבאהאם נחשפו סודות ביטחוניים בפריצת הסייבר לתעשייה האווירית?
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.