ההפקרות חוגגת, המוות קטף 4,000 ונתניהו חושב רק על עצמו

הכותרת הראשית היום בידיעות זועקת.  אפילו הביביתון נאלץ להודות –  המצב בקטסטרופה אבל בציבור הרחב – אדישות, זלזול תהומי, קומבינות להתחמקות והכחשה מוחלטת של המציאות האיומה.

.
ישראל תחת גל תחלואה מטורף. עברנו 4,000 הרוגים, בתי החולים בקריסה מעשית העולה בחיי אדם.

.

ועדיין, מיליונים שמים זין, מפירים חוק, מאיימים לפתוח קניונים ותאטרונים.

צימרים פועלים במחתרת, מסיבות פירטיות, תלמודי תורה וטירוף מוחלט בעולם החרדי.

.

חולים מגיעים מחו״ל ללא שליטה, נכנסים בלי בדיקה וההפקרות חוגגת. צוותים רפואיים מידלדלים, מחלקות נסגרות, הקורונה רק מתגברת והיאוש מכרסם.

 

הביביתון מדווח:This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.

.

לנתניהו כל זה לא מזיז. בחסות החיסונים, שבינתיים אינם פותרים דבר, הוא מתכוון לפתוח הכל לפני הבחירות מתוך אמונה שזה יביא לו את המנדטים החסרים לו כדי לשרוד בבלפור.

.

אלפים משלמים את מחיר מחדלי נתניהו אבל מעריציו עיוורים מלראות זאת. מדינה בהתפרקות ואין מושיע.

.
עניין מרכזי

 

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

שיתוף:
מאמר קודםסטירה מצלצלת בפרצופו של חולדאי המסית להפר חוק
המאמר הבאנוכל ביטקויין נידון ל-9 שנות מאסר
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.