ואלה הרשימות שאסור לבזבז את קולך עליהן

אהוד ברק כשל בניסיון שערך בשבועיים האחרונים לאחד את הרשימות הקיקיוניות מהמרכז שמאלה. הוצגו בפניו גם סקרי עומק חד משמעיים ולפיהם אין למפלגת העבודה שום סיכוי בעולם לעבור את אחוז בחסימה בוודאי שלא עם דמויות שוליות נוסח מיכאלי בראשה. חמור מכך, התברר לברק שגם הוא לא להיט גדול ואפילו איתו הסיכוי של העבודה לא פשוט אפילו להכניס ארבעה מנדטים.

 

אשר על כן, כרגע ברור שקיימות רשימות צללים שאסור אסור אסור אפילו לשקול להצביע עבורן. מדובר ברשימות האבודות האלה:

עבודה,

עופר שלח,

בוגי יעלון,

דני יתום,

אורלי אבקסיס,

שורה נוספת של קיקיוני קיקיונים.

 

ישנה חשיבות עליונה לא לאבד קולות ברשימות סרק אלה. על פי הסקרים הנוכחיים הרשימות האלה יחד עם עוד כמה רשימות סרק יביאו לבזבוז נוראי של כארבעה מנדטים מהמרכז שמאלה.

המשמעות היא שהקולות המבוזבזים האלה הם קולות שהולכים נטו בעקיפין לנתניהו.

 

זיכרו: כל קול לרשימה קיקיונית שאין לה סיכוי להיכנס הוא קול לביבי ומיחיש את מחליפיו האפשריים. לכן׳ תשכחו מהעבודה, מעופר שלח, מיעלון, מדני יתום, מאורלי ומשאר הרסיסים העלובים של נפוחי האגו העלובים שאינם מסוגלים להתעלות ולהתאחד.

 

כרגע מתנדנד מתחת לאחוז החסימה גם זליכה ורשימתו הכלכלית וגם, כן גם רון חולדאי. לגמרי לא בטוח שהאיש הזה לא יהיה המפתח להמשך שליטת נתניהו בישראל לקדנציה מלאה נוספת. חולדאי מצוי במגמת נסיגה איומה. מי שחושב לתמוך בו שימתין לרגע האחרון. אם לא יהיו לו בסקרים לפחות 5 מנדטים – אל תצביע עבורו. כבר עדיף בני גנץ המתמודד עם חולדאי באותה משבצת.

 

היום מתפרסם ברדיו מקומי באזור המרכז סקר ולפיו אילו הבחירות נערכו היום זה היה המצב:

.

נתניהו – 30
סער -17
לפיד – 14
בנט -11
ערבים-10
דרעי – 8
ליברמן – 7
חראדים -6
מרצ – 5
גנץ – 4
חולדאי -4
סמוטריץ׳ – 4
.
ליד אחוז החסימה מלמטה: זליכה, בן גביר.
בזבוז זמן חסרי סיכוי:
העבודה, שלח, דני יתום.

רמי יצהר, עניין מרכזי

 

לידיעות דומות מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

שיתוף:
מאמר קודםנתניהו הפך את ישראל להכי אדומה בעולם
המאמר הבאהדרך הבטוחה להשקעות נדל"ן בחו"ל
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.