ביידן ביטל מיידית צווים זדוניים והטיל חובת עטיית מסכה

הנשיא ביידן חתם על 17 צווים נשיאותיים שטראמפ כפה על האמריקנים משלא הצליח להעבירם בקונגרס ובכך השיב את הסדר על כנו ופתח דף חדש בהיסטוריה האמריקנית.

.

לנשיא החדש ולסגניתו מצפה עבודה קשה לתקן את נזקי עידן טראמפ הנורא. את 416 אלף ההרוגים הוא לא יוכל להחיות מקבריהם אבל כבר בימו הראשון הטיל חובה כלל אמריקנית לעטות מסכה בשטח פדרלי ציבורי.

.

משימת ביידן וסגניתו האריס החשובה מכולן היא המלחמה בנגיף. הנשיא הצהיר כי במאה ימי הכהונה הראשונים הוא מתכוון לחסן 100 מיליון אמריקנים. תם פרק ההכחשה וההפקרות שזרע טראמפ.

ביידן גם עצר את בניית החומה בגבול המקסיקני וביטל אפלייה של מדינות בעלות רוב מוסלמי רק מטעמי דת.

.

 

שער הדר שפיגל הגרמני

הצטרפו אלינו בטוויטר שם אנחנו חושפים את הספין ומועכים אותו בעודו באיבו. 

 

 

המלאכה מרובה כי החורבן אדיר. עכשיו יתחילו לצוץ השחיתויות, הרמאויות, הנוכלויות וחלוקת מאות המיליארדים למקורבים. חכו חכו.

.

גם אצלנו זה יקרה. נתניהו לא יצליח לחרב לנו את הבחירות ובקלפי יקרה מה שהיה צריך לקרות כבר מזמן.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםטראמפ השאיר את אמריקה מרוסקת
המאמר הבאהבשורה: החיסון של פייזר מגן גם מהמוטציה הבריטית
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.