צה״ל מתרגל מכת מוות משולבת על מוקדי החיזבאללה

על פי דיווחים זרים ביצעה הלילה ישראל תקיפה נוספת, השישית מתחילת השנה, על מטרות פרו איראניות משולבות עם צבא אסד. בהפצצה נהרגו לפחות ״6 בני אדם שאינם סורים״.

 

התקיפה היתה באזור דמשק והירי בוצע על פי הדיווחים מהשטח האווירי שמעל רמת הגולן. המטרה היתה ככל הנראה מוקדי אחסנה של נשק וציוד אחר שהגיע באחרונה בדרך היבשה מאיראן.

 

ובינתיים מדווח צה״ל על תרגיל רחב היקף שנערך בצפון כהיערכות למקרה של נחיצות למערכה משולבת נגד מוקדים שבשליטת החיזבאללה.

 

דובר צבאי מסר כי חיל האוויר החל אתמול בתרגיל פתע שנועד לשיפור מוכנותו ללחימה בזירה הצפונית. במהלך היום צפויה ברחבי הארץ תנועה ערה של כלי טיס צבאיים, מטוסים ומסוקים ויישמעו הדי פיצוצים במרחב.

 

.

התרגיל ייארך עד ביום רביעי. בתרגיל ישתתפו כלל מערכי חיל האוויר במשימות הליבה של החיל, בהן שמירה על עליונות אווירית, הגנת שמי המדינה, ומשימות תקיפה ואיסוף מודיעין.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםנתניהו מעכב הקלות הכרחיות כי הן רחוקות מדי מיום הבחירות
המאמר הבאליברמן: נתניהו אחראי למותם של יותר מ-5,300 ישראלים מהנגיף
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.