מבזקים

חברת ניקיון ושירות לבעלי עסקים

מדוע בעלי עסקים צריכים לתאם שירותי ניקיון תקופתיים? איך משרד נקי משפיע על ביצועי עובדים? מה היתרון של צביעת משרדים יחד עם שירותי ניקיון?

 

לבעלי עסקים אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני ולכן רמת הניקיון במשרד או בחנות היא בעלת השפעה דרמטית על המכירות. כאשר המשרד נקי ונעים להיכנס אליו, יש סיכוי גבוה שגם העובדים יאהבו להיות בו ולעמוד בתפוקה הנדרשת מצדם. כמו כן, משרד נקי מזמין אליו לקוחות וספקים והופך את סביבת העבודה להיגיינית וסטרילית.

מצד שני, אי אפשר לצפות מבעלי עסקים לנקות לבד את המשרד או החנות וגם לאחריות האישית של העובדים יש גבול מסוים. כתוצאה מכך, מה שבעלי עסקים צריכים לעשות הוא לתאם שירותי ניקיון תקופתיים.

המאפיינים של שירותי ניקיון למשרדים

חברת ניקיון שמציעה שירות למשרדים צריכה לעמוד בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות. ראשית, על נציגי החברה לבחור את חומרי הניקיון שמתאימים למשרד ולסוג הפעילות. אם למשל מדובר על משרד גדול שבו יש פרקטים או על חנות עם ריצוף דק חיצוני, חומרי הניקיון שבהם משתמשים יהיו שונים לגמרי מאשר בית פרטי עם ריצוף שיש וקרמיקה.

שנית, חברה שמספקת שירותי ניקיון לבעלי עסקים חייבת לעמוד בלוח זמנים. בעלי משרדים לא יכולים להרשות לעצמם להגיע למצב שבו הניקיון מעכב את העובדים, את קבלת הקהל או את אספקת השירותים והמוצרים. במילים אחרות, כל עיכוב בניקיון של המשרד עלול לגרור פגיעה במוניטין של העסק ונזק כספי בלתי הפיך.

מה כוללים שירותי ניקיון לבעלי עסקים?

החדשות הטובות מבחינת בעלי משרדים הן שחברות מקצועיות כמו אקסטרא קלין יכולות לרכז עבורם את השירותים החשובים תחת קורת גג אחת. מיד לאחר פניה אל חברה מקצועית שגם מתמחה בניקיון של משרדים, כל שנותר הוא לתאם את הימים הנוחים עבור העובדים ואת שעות הניקיון הרצויות. במקביל, כדאי להזכיר שהניקיון נחשב להוצאה מוכרת שבגינה בעלי משרדים יכולים לקזז את חבות המס שלהם.

מבחינה טכנית, שירותי ניקיון מקצועיים כוללים עבור בעלי משרדים פוליש וליטוש רצפות ולעיתים גם עבודות צבע. אם החברה מחזיקה מחלקה לצבע שמתמחה בעסקים, ניתן לשלב צביעה בהתזה יחד עם ניקיון יסודי של חדרי מדרגות, חדרי ישיבות, אופן ספייס ועוד.

בחירה נכונה של חברת ניקיון

בעלי משרדים, עסקים וחנויות שבוחרים בצורה נכונה את החברה שמספקת להם שירותי ניקיון יכולים להיות רגועים. כאשר חברה מקצועית מעורבת בניקיון, העובדים מרגישים בנוח ונעים להיות במשרד לאורך זמן.

מעבר לכך, בעלי משרדים יכולים להזמין את הניקיון מחברה מקצועית עם ניסיון של מעל 30 שנה וגם להתייעץ איתה לגבי עבודות צבע ופוליש. כמו כן, הרבה עסקים ומשרדים משתמשים בשירותי החברות כדי לתאם ניקיון שטיחים מקיר לקיר או שטיחי נוי.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן