מבזקים

מתי עורך דין רשלנות רפואית הוא אדם שאיתו כדאי לדבר?

הרופאים שלנו בישראל הם רופאים שלמדו הרבה מאוד שנים, בין אם הם עשו זאת בארץ ובין אם הם למדו במדינות אחרות ובאו לעשות כאן התמחות. משמעות הדברים היא שטבעי לחלוטין שנסמוך עליהם ועל המקצועיות שלהם, כי מי יטפל בנו יותר טוב מהרופאים? עם זאת, אסור לשכוח שגם רופאים הם בני אדם וככאלה, הם עלולים לעשות עבודה רשלנית מידי פעם. לכן זה לא מפתיע שיש היום בישראל הרבה מאוד עורכי דין שעוסקים ברשלנות רפואית, שכן לא חסרים מקרי רשלנות בתחום הזה. ההבדל לבין רשלנות במקצוע כמו רפואה לבין רשלנות במקצועות אחרים זו העובדה שכאשר רופא מתרשל הוא עלול לגרום לנזק בלתי הפיך למטופל שלו. לכן טבעי שמי שספג רשלנות מצד הרופא שלו ירצה לעשות כל מה שאפשר כדי שהרופא ייתן את הדין על התנהגותו הרשלנית. זה נשמע לכם מוכר? עברתם גם אתם מקרה כזה? אם כך, עורך דין רשלנות רפואית הוא הכתובת שלכם וכדאי שתפנו אליו עוד היום.

 

איך עורך דין רשלנות רפואית יכול לסייע?

 

נתחיל בכך שננסה להבין מה עוה”ד שלכם לענייני רשלנות רפואית לא יוכל לעשות, וזה להחזיר את הגלגל אחורה. כלומר, אפילו אם תפנו אל עורך דין רשלנות רפואית מאוד מוצלח, הוא לא באמת יוכל לתקן את הנזק שנגרם לכם על ידי הרופא וחשוב להבין זאת. מצד שני, עוה”ד שלכם יוכל לגרום לכך שהרופא ייתן את הדין וישלם על המעשה שהוא עשה. אומנם זה נכון שלא תמיד פשוט להוכיח זאת בפני בית המשפט, אך יחד עם זאת, שווה לנסות ולעורכי דין מומחים יש דרכים רבות לעשות זאת. לכן, כאשר אתם מחפשים לכם עורך דין לענייני רשלנות רפואית אתם חייבים להבין שאתם נכנסים להליך לא פשוט. יהיה עליכם לוותר על החיסיון הרפואי שלכם, לשתף את עוה”ד בכל מה שקרה ולענות לו על כל שאלה. ככל שלעוה”ד יהיה יותר מידע ונתונים כך הוא יוכל לבנות את תיק התביעה בצורה מדויקת ומשכנעת יותר ולכן זה כה חשוב.

 

מי הוא עוה”ד שאליו באמת כדאי לפנות?

 

מתלבטים לאיזה עורך דין רשלנות רפואית תרצו לפנות? רוצים להבטיח שאתם מקבלים החלטה נכונה? אם כך, ממש כפי שכאשר רוצים להגיש תביעות ביטוח יש לבחור עו”ד מוצלח, גם כאן עדיף לפנות אל עו”ד שיהיה כמה שיותר:

 

  • מנוסה
  • מוכר בתחום שלו
  • אמין
  • זמין עבורכם

 

ובנוסף, עדיף שהוא גם יהיה אדם שמביע אמפטיה בקלות. לא אחת הלקוחות פוגשים את עורכי הדין שלהם במצבים לא פשוטים בחייהם ולכן עורכי הדין בהחלט מתבקשים ומצופים להפגין רגישות. אל תוותרו על כך ושימו לב היטב לאיזה איש מקצוע אתם פונים כי זה ישנה את החוויה שלכם בתהליך כולו.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן