מבזקים

פוליסה מלאה למעטפת מתאימה באופן אישי

פוליסת הרכב שלנו תשמש אותנו במקרה הצורך. כולנו מקווים כי מקרה זה לא יגיע, אך כאשר אנחנו בוחרים את הביטוח שלנו, אנחנו חייבים להביא בחשבון כי יתכן שיום אחד נצטרך להפעיל אותו. רכישת פוליסת ביטוח נכונה אינה יכולה למנוע תאונת דרכים או פגיעה ברכב, אך היא יכולה להבטיח לנו שאם הדבר יקרה נהיה מוגנים מבחינה כלכלית.

 

הצעות ביטוח רכב שונות

 

אנחנו יכולים לראות כי ישנן שלל חברות ביטוח ובהתאם הצעות פוליסה שונות. המטרה שלנו היא למצוא פוליסה מלאה למעטפת מתאימה באופן אישי. כלומר, אנחנו רוצים שהחברה תתחשב בנתונים האישיים שלנו ושהיא תציע לנו פוליסה שתתאים לנו במקרה ויהיה לנו צורך להפעילה.

 

הנתונים האישיים שלנו

 

הנתונים האישיים שלנו ישפיעו על ההצעה שחברת הביטוח תוכל לתת לנו. בין היתר היא תתחשב בנתונים הבאים:

  • גיל הנהג – נהגים צעירים נוטים להיות מעורבים ביותר תאונות דרכים. לכן, בעת רכישת פוליסה לנהג מבוגר הפוליסה יכולה להיות זולה יותר מזה של הצעיר.
  • ותק הנהיגה – נהגים ותיקים ומנוסים נוטים לעשות פחות תאונות דרכים. הניסיון שלהם מאפשר להם להימנע ממצבים מסוכנים ועל כן פוליסת הביטוח תהיה זולה יותר מנהגים חדשים.
  • עבר הנהיגה – ככל שעבר הנהיגה נקי וללא תאונות דרכים, כך חברת הביטוח תוכל להציע פוליסה זולה יותר ומתאימה לנתונים הטובים של הנהג.
  • רכב שני – ישנן פוליסות מוזלות עבור רכב שני כשהרכב הראשון במשפחה הוא רכב חברה ומומלץ לברר פרטים על כך מול חברת הביטוח.
  • נסיעה בשבת – נהגים אשר נמנעים מנהיגה בשבת נוהגים פחות ימים בשנה ועל כן מוצעת להם פוליסה מלאה מותאמת באופן אישי.

הבקשות שלנו

 

גורם נוסף אשר משפיע על הצעת המחיר אשר נקבל מחברת הביטוח הוא הבקשות שלנו:

  • סוג הביטוח – אנחנו יכולים לבחור בכל אחד משלושת הביטוחים: חובה, צד ג’, מקיף ובהתאם החברה תספק לנו את הצעת המחיר עבור הפוליסה שלה.
  • מידת ההיקף – גם אם בחרנו בביטוח צד ג’ או ביטוח מקיף, אנחנו יכולים לבקש לקחת על עצמנו השתתפות עצמית או לבקש מהחברה לכסות את כל הנזק ובהתאם תינתן לנו הצעת מחיר.

כיצד נוכל לדעת מראש מה אנחנו צריכים?

 

לא תמיד קל לנו לדעת מה אנחנו באמת נצטרך בעת הצורך ורובנו לא רוצים לחשוב על כך כיוון שאף אחד לא רוצה להגיע למצב בו הוא מפעיל את הביטוח. עם זאת, כדאי לחשוב על הנזק שייגרם לנו במידה והרכב שלנו ואנחנו ניפגע. על מנת לבחור פוליסה מלאה למעטפת מתאימה עלינו לחשוב מה נרצה לקבל מחברת הביטוח במקרה של פגיעה.

לאלו אשר מתקשים לחשוב על מצב של פגיעה, כדאי להתייעץ עם חברת הביטוח ולהבין לעומק מה כולל כל כיסוי. בדרך זו קל יותר לחשוב איזה מבין הכיסויים חשוב עבורנו ועל איזה נוכל לוותר.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן