כך נפטרים מפאשלונר: ממנים אותו למאמן נבחרת

גיא גודס הצעיד העונה את מכבי ראשון לציון לשורת כשלונות מביכה. היה ברור דככה זה לא יכול להימשך. רק אמש הובילה הקבוצה ב-19 הפרש בבית והצליחה להפסיד. גם בליגה המצב לא מי יודע מה טוב למרות החלפת שחקנים שוב ושוב.

 

לבוס יצחק פרי אין היסטוריה של אחד שמחכה יותר מדי זמן עד שזה מאוחר מדי והיה ברור שזמנו של גודס עבר. והנה במקום לפטר אותו, קיבלה מכבי ראשון לציון פרס: גודס נקטף על ידי איגוד הכדורסל לאמן את העתודה ולשמש עוד אחד מעוזרי המאמן הלאומי קטש.

 

הנה ההודעה שפורסמה בנושא:

איגוד הכדורסל ?:
עמוס פרישמן יו"ר הועדה המקצועית נפגש היום עם מאמן מכבי ראשל"צ גיא גודס והציע לו להצטרף לצוות האימון של נבחרת ישראל הבוגרת, יחד עם עודד קטש המאמן הראשי ודרור כהן. גודס צפוי להתמנות גם כמאמן נבחרת העתודה אלופת אירופה.

.

גודס יתפוס בצוות המקצועי את מקומו של עופר רחימי.

.

לאחר הפגישה בין גודס לפרישמן, שהיתה ברוח טובה וחיובית, פרישמן שוחח יצחק פרי יו"ר מכבי ראשל"צ וקיבל את ברכת הדרך למנוי שבדרך.

.

נבחרת ישראל תשתתף במוקדמות אליפות אירופה בבית שכולל את פולין, רומניה וספרד. המשחקים ייפתחו בדיוק בעוד שנה ויכללו 3 חלונות ובסופן 3 הראשונות מהבית הזה יעלו לאליפות שתתקיים בגרמניה, גאורגיה, צ'כיה ואיטליה.

.

גודס כאמור, צפוי להתמנות גם כמאמן נבחרת העתודה, מה שייצור המשכיות מקצועית. כידוע נבחרת העתודה של ישראל זכתה פעמיים ברציפות באליפות אירופה והופיעה עוד פעם אחת בגמר אליפות אירופה. בקיץ הקרוב תשתתף העתודה באליפות אירופה שתתקיים בליטא.

 

עניין מרכזי

 

שיתוף:
מאמר קודםחזל״ש: הפסקת האש נכנסה לתוקפה
המאמר הבאסיכום הסבב: ניצחון ענק של ביבי – ומי אכל אותה?
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.