מבזקים

ארונות הזזה במבצע

לפעמים מתחשק לנו לשדרג ולחדש את הסביבה הפרטית שלנו; לזרוק עוד קצת צבע, להחליף את הריהוט, אולי להגדיל את המרחב. אחד הדברים שרבים מחפשים אחריהם כשמגיע הזמן להתחדש, הוא ארונות. ואם כבר, ארונות הזזה במבצע כדי להשיג לא רק את המטרה הרצויה שהיא חדר נקי יותר מבחינת ריהוט, אלא גם עיצוב פרקטי ונוח.

2 סיבות לרכוש ארונות הזזה במבצע

  • בטיחות – ככל שחולפות השנים, הצירים של דלתות הארונות הרגילים נחלשים. המשמעות היא לא רק חריקות ורעש, אלא גם סכנה ממשית שבסופו של דבר דלת הארון תיפול. ארונות הזזה במבצע הם מעולים לא רק בגלל המחירים המעולים, אלא בשל נושא הבטיחות. כאן, הדלת נעלמת אל תוך הקיר במסילה מובנית ואין סכנה שהדלת תיפול, גם אם הילדים ישקיעו בכך המון מאמץ.
  • שילוב של פרקטיות ואסתטיות – ארונות הזזה הם אסתטיים הרבה יותר! הם יוצרים מראה חלק, נקי ואלגנטי הרבה יותר ומאפשרים מגוון רחב יותר של עיצובים; החל מבניית ארון בשילוב זכוכית, צבעים שונים, ועוד. על דלתות ארונות ההזזה ניתן להתקין גם מראה, ואפילו טלוויזיה! כך, אתם גם חוסכים במקום ומרחיבים את חלל החדר לשימוש נוסף, וגם נהנים ממוצר המשלב פרקטיות, אלגנטיות ואסתטיות. מכיוון שארונות ההזזה יהיו מובנים לרוב בתוך קיר, קל מאוד לשחק עם העומק שלהם וליצור מקום נוסף למה שתחליטו להכניס לתוך הארון.
  • מכניס אור לחדר – ארונות גדולים חוסמים את האור שנכנס לחדר כשפותחים את הדלתות שלהם, או פשוט כי הם מסיביים ותופסים שטח נרחב מהחדר. ארונות הזזה מובנים בתוך הקיר, ואינם חוסמים את האור ותחושת המרחב במקום.

איפה קונים ארונות הזזה במבצע

התשובה כמובן ברורה. כשמחפשים ארונות במבצע בדיוק כמו שהייתם נוהגים לו היה מדובר ברכישת כל מוצר אחר, יש לבצע בדיקה מקיפה של חנויות וספקים אופציונליים. אל תהססו להגיע בעצמכם למקום, לבחון את איכות המוצר ולבצע השוואות. בן איתי מזמינים אתכם להתקדם לארון הזזה מעוצב ופרקטי, בטעם שלכם ובהתאמה מלאה לצרכים והדרישות שלכם, על פי תנאי החלל הייעודי.

 

 

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן