מבזקים

בתוככי המוסד: 13 אנשי שטח, לוחמים ומפתחי מערכות סודיות צויינו לשבח

נשיא המדינה וראש המוסד העניקו תועודות הוקרה וציינו 13 מאנשי ארגון הביון הישראלי על הצטיינותם בביצוע משימות מיוחדות.

.

ראש המוסד, אלי כהן, מסר כי “איראן נמצאת בראש סדר העדיפות של עבודת המוסד. כל פעולתה של איראן בגרעין, בטילאות המדויקת וארוכת הטווח, בהתפשטות האזורית ובתמיכתה בארגוני הטרור, מאתגרת את בטחונה של מדינת ישראל ואזרחיה. עובדי המוסד כולם, אנשי ונשות המבצעים העומדים בחוד העשייה, גופי הטכנולוגיה והמודיעין, הביטחון והלוגיסטיקה לצד העוסקים במשאב האנושי, עמלים כאיש אחד כאגרוף אחד להצלחת המשימות. אני מתחייב בשמי ובשם עובדי המוסד כולם שככה נמשיך מתוך דאגה לביטחוננו ואהבת העם והארץ”.

.

בטקס אמר הנשיר ריבלין:

 

“במילון המוסד לא קיים צמד המילים ‘בלתי אפשרי’. אין מקום רחוק מדי, אין אדם שלא ניתן להגיע אליו, ואין דבר הנסתר מעינו”, אמר הנשיא ריבלין.

.

צילום: צח, לע״מ

“ארגוני הביון הטובים בעולם גאים לעבוד עם המוסד, בשל רוחו, בשל תעוזתכם, אומץ לבכם, בזכות היצירתיות והחוצפה הישראלית.

.

“מהות המוסד היא הצטיינות. כשמדובר במוסד, הצטיינות זה לא מותרות, זוהי השפה היחידה שעמה ניתן לשרוד בעולם הצללים. אתם, הזוכים בפרסי ההצטיינות, מצטייני המצטיינים חיוניים לביטחוננו. אויבינו אורבים לנו, מחכים למצוא כל סדק וחרך להיכנס בו”, דברי ריבלין.

.

“הם מתוסכלים מכישלונם לפגוע בנו, ולא מפסיקים לחפור ולנבור כדי לתפוס אותנו לא מוכנים. כדי להגן על עצמנו בשכונה שבה אנו חיים אין לנו ברירה, עלינו להיות חדים יותר, טובים הרבה יותר. יש לנו אמצעים טכנולוגיים לרוב, כלי נשק מתוחכמים, תוכנות מתקדמות וכלי לוחמת סייבר, אבל בסוף זה האדם. אתם ואתן שניצבים מולם”.

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן