הליכוד הופך עולמות כדי למלט את נתניהו ממעשיהו

קביעת היועץ המשפטי לכנסת כי יש לאפשר את הקמתה של וועדה שתדון בעניין חסינותו של נתניהו הניבה תגובה ליכודניקית אופיינית מאז ה״לא יהיה כלום כי אין כלום״. מיקי זוהר אומר שמדובר בחוות דעת ״הזויה״, אלא מה יגיד?

.

יו״ר סיעת הליכוד, ח"כ מיקי זוהר, אמר בתגובה לחוות דעת יועמ"ש הכנסת: "החלטת יועמ״ש הכנסת היא לא פחות מהזויה, זה אבסורד ענק. זו פשוט בושה וחרפה לכנסת וליועמ״ש הכנסת שתיזכר לנצח".

.

בכחול לבן ובישראל ביתנו תומכים בהקמת הוועדה שתוכל להסיר מסדר היום את בקשת החסינות השערורייתית של נתניהו. אם אדלשטיין יתמיד בנאמנותו העיוורת לביבי ויבגוד בתפקידו הממלכתי כיושב ראש הכנסת אפשר שתגיע היוזמה להדיחו מתפקידו על ידי מליאת הכנבת.

.

מכחול לבן נמסר: "אסור לאדלשטיין לבזות את קודש הקודשים של הדמוקרטיה הישראלית. אנחנו קוראים לו לאפשר את הקמת ועדת הכנסת שתדון בחסינות שמבקש נתניהו. אסור לאפשר את הפיכתה של כנסת ישראל לעיר מקלט של נאשם בשוחד, מרמה והפרת אמונים. אדלשטיין – נבחרת ליו"ר הכנסת ולא ליו"ר מטה נתניהו בכנסת. עליך לפעול בהתאם".

 

.

רמי יצהר Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםגורם אמריקני: הוגברה התכונה בבסיס הטילים הבליסטיים האיראני
המאמר הבאהנתפס בהעתקה או בשימוש בסמארטפון ייפסל זמנית
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.