דטנר: הבימה חייבת לי 300 אלף שקלים

התאטרון הלאומי הבימה פועל תחת מפרק כשהחוב המצטבר מתקרב ככל הנראה ל-70 מיליון שקלים ואולי יותר. בנסיבות אלה, המפרק טומא לספקים כי קיים ספק גדול אם הם ייראו את הכסף או את חלקו.

 

הבעיה האמיתית היא שחלק ניכר מן העושים במלאכת התאטרון נחשבים ״ספקים״ הואיל ואינם עובדי המוסד במשכורת. בין היתר מדובר בבמאים, כותבים, אנשי תאורה וסאונד, כותבים ואף שחקנים שונים.

 

נתן דטנר למשל סיפר שחייבים לו 300 אלף שקלים עבור עבודתו בתאטרון בשנתיים האחרונות. לדבריו זה סכום ענק מבחינתו ונאמר לו שהסיכוי שייקבל את הכסף המגיע לו אפסי עד בלתי קיים. עוד טען כי כשאיים לתבוע את הכסף נרמז לו כי שינהג כך מוטב לו לשכוח מעבודה בתאטרון הישראלי.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםביקורת: ״פאודה״ מזייפת וחורקת בעונה החדשה
המאמר הבאחולוניה הרחיקה חוליגן שהתעמת עם כדורסלן מכבי ת״א
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.