כפי שדיווחנו בלעדית: סתיו שפיר מתאדה מהפוליטיקה הישראלית

סתיו שפיר נדחקה החוצה מרשימת השמאל המאוחדת. היא הבינה שאין לה שום סיכוי להיבחר ברשימה עצמאית וגם אין לה כסף לזרוק לכן נאלצה להודיע על אי התמודדות לכנסת הבאה. ברוך שפטרנו מעונשה של זו.

 

.

״עניין מרכזי״ היה הראשון לדווח כי היא תיזרק מראשות המחנה הדמוקרטי ונפלא שכך.

.

‏סתיו שפיר היא טעות אומללה בתולדות הפוליטיקה הישראלית וטוב שתתאדה מהר ככל האפשר. בכך נעלמות לנו בזו אחר זו שתי מיותרות ומעצבנות כל גבר.

.

בלי שלי יחימוביץ׳, בלי הקוטג׳ית שתאריך תפוגתה היה עם סיום המחאה ההיא, נשארנו עם שונאת גברים מיותרת אחת: מרב מיכאלי. בעטייה גבר לא מצביע עבודה.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםבנט: לא אכלול ברשימתי מי שתמונת הרוצח גולדשטיין תלויה אצלו בסלון
המאמר הבאהימין התאחד אחרי שבן גביר נזרק
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.