מבזקים

בעיות בקווי הביוב? כך תבחרו את בעל המקצוע המתאים

שירותי ביוב ניתנים על-ידי קבלני ביוב. כן,ישנם אנשי מקצוע שזוהי ההתמחות שלהם, אותה רכשו בעמל רב, תוך צבירת שנים של ניסיון. בידם נמצאת האחריות על כך שעבודות הביוב השונות המתבצעות מטעמם תבוצענה באופן מיטבי, כדי שכלל מערכות הביוב יעבדו כראוי. לכן חשוב לבחור חברה מקצועית ואמינה לשירותי ביוב   שתבצע את העבודה בצורה מקצועית ומהירה, ללא קיצורי דרך ואלתורים שונים שעלולים להיות מתכון לכשלים עתידיים.
 
כיצד נדע לבחור שירותי ביוב?
 
סובלים מסתימות והצפות במערכת הביוב הישנה שלכם? אולי אתם מתגוררים באחת השכונות הישנות של הערים הגדולות במרכז הארץ. במקרה כזה כדאי לכם לפעול בחוכמה ולהזמין שירותי ביובית מקצועיים לניקוי קווי הביוב שלכם, בטרם תתאפשר הצפה שתגרום נזק לרכוש ולתשתיות המבנה. ייתכן שמערכת הביוב באזורכם אינה מתוחזקת היטב, מה שגורם להתפשטות של ריחות לא נעימים בסביבה או שאתם סובלים מבעיות חוזרות במערכת הביוב כמו פיצוצי צנרת, סתימות קשות, הצפות ועוד.
לפניכם מספר קריטריונים בסיסיים לבחירת שירותי ביוב (שלאחריהם יוצגו קריטריונים מתקדמים יותר):

  • רישום ברשם הקבלנים – חשוב מאוד שנותן השירות שלכם יהיה רשום ברשם הקבלנים. זה נכון שהעובדה כי הוא רשום אינה הופכת אותו אוטומטית לקבלן הכי טוב, אך המשמעות היא כי אותו קבלן עבודות ביוב נמצא תחת פיקוח וכי הוא ככל הנראה יודע מה צריך לעשות כדי לספק תוצאות טובות.
  • מקצועיות – יש לוודא כי ספק שירותי הביוב מתמחה בתחום ומעסיק אנשי מקצוע מנוסים ומוסמכים העומדים במבחן המציאות ויודעים לאתר פתרונות בשטח עבור מגוון גדול של בעיות אפשריות, וידעו לבצע באופן מדויק וקפדני את העבודות השונות הנדרשות לביצוע.
  • אחריות – לפני שתשכרו שירותי ביוב מקצועיים, וודאו שאתם מקבלים את מלוא האחריות על העבודה המבוצעת. בדקו את האותיות הקטנות והבינו על מה בדיוק ההסכם ביניכם מדבר ומה הוא כולל, לפני שאתם חותמים עליו. חשוב שתדעו מה אתם צפויים לקבל בעבור ההשקעה הכספית שלכם.
  • כדי שתוכלו להיות בטוחים שהעבודה תתבצע בהתאם ללוח הזמנים שקבעתם והסכמתם עליו, דאגו לעבוד עם קבלן שירותי ביוב שיהיה זמין לעבודות בתאריכים המתאימים לכם.

בחירת שירותי ביוב בהתאם לקריטריונים שפורטו מעלה תבטיח שהעבודה תבוצע על הצד הטוב האפשרי ותעניק לכם שקט נפשי בנוגע למערכת הביוב שלכם.
 
קריטריונים מתקדמים לבחירת שירותי ביוב
 
בעוד שהקריטריונים שצוינו מעלה חשובים מאוד עבור קבלת שירותי ביוב טובים, ישנן מספר נקודות נוספות שכדאי להתעכב עליהן על-מנת להגביר את הסיכויים שהתוצאות שתתקבלנה בתום העבודה תהיינה מיטביות:

  • המלצות, המלצות, המלצות – ראשית כל, אפשר לקבל הצעות ולסנן אותן על-פי הפרמטרים שמתאימים לכם. אספו המלצות מחברים ומאתרי הדירוג הישראליים ברשת האינטרנט. המלצות אובייקטיביות ואישיות שכאלו יסייעו לכם בסינון שלל ההצעות וכך להגדיל את סיכוייכם לאתר את איש המקצוע המתאים לכם.
  • איש מקצוע המדבר בשפה שלכם. הכוונה כאן היא לאו דווקא לשפה העברית, אלא לכזו המאפשרת לכם להבין את הבעיה, את הסיבות להופעתה ואת הפתרונות האפשריים לה. מקצוען אמיתי הוא לא זה שמנסה להרשים אתכם במילים מקצועיות שאתם לא מבינים וחשוב מכך, הוא לא ינסה “לסבן” אתכם במילים גבוהות ולא ברורות. נהפוך הוא – איש מקצוע טוב יסביר ויבהיר לכם את המצב הנוכחי ואת הבעיות הקיימות בשפה ברורה ופשוטה, כדי שתבינו בדיוק מהו אופי התקלה ומהי הדרך בה הוא מתכוון לפתור אותה.
  • ספק שירותי הביוב צריך להיות גלוי לחלוטין בנוגע למחיר ויסביר לכם ממה הוא מורכב ובאיזה חומרים הוא משתמש ויספק לכם פרטים חשובים נוספים.
  • מעניק אפשרויות שונות. איש שירותי ביוב מקצועי ידע לשטוח בפניכם את מגוון אפשרויות הפתרון הקיימות,  כיוון שלעיתים קרובות קיימת יותר מדרך פתרון אחת. אדם מקצועי ואמין יסביר לכם באופן ברור את ההשלכות של כל פתרון כזה מבחינת איכות, מחיר, אחריות ועוד., ייתן את ההמלצה שלו, וישאיר בידיכם את ההחלטה הסופית.

בהצלחה!

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן