ישראלית נבדקת בחשש שנדבקה על אוניית הקורונה

שלטונות יפן מסרו כי נבדק האם אחת הנוסעות הישראליות הכלואה על ספינת הקורונה נדבקה במחלה זאת לאחר שהראתה תסמינים המעידים על אםשרות כזו.  משרד החוץ קיבל דיווח על כך ופרטים נמסרו למשפחות.

 

על אוניית הקורונה הנצורה מול חופי יפן כלואים בבידוד 3,700 בני אדם, בהם 15 ישראלים. בינתיים מתברר שההידבקות במחלה עלולה להיגרם לא רק במגע ישיר אלא מן האוויר ממרחק מטרים לא מעטים. האם תהפוך ספינת התענוגות למלכודת מוות מחרידה? החששות גוברים.

 

קודם דיווחנו:

חברת אל על ביטלה את הטיסות היומיות שלה בקו להונג קונג, זאת במקביל לאזהרת מסע שפרסם משרד הבריאות הקורא לישראלים להמנע מנסיעה מדינות מזרח אסיה בהן סין, יפן, דרום קוריאה ועוד.

 

ישראלים מוזהרים גם להמנע מנסיעה בזמן הזה לתאילנד, ויאטנם, סינגפור הונג קונג ומדינות נוספות.

 

עד כה מתו מהמחלה כאלף בני אדם, רק שניים מהם מחוץ לסין. אוניית הקורונה הנתונה להסגר מול חופי יפן מרכזת תשומת לב עולמית. מספר הנדבקים הוכפל ביממה האחרונה והגיע ל-130. עתה מתחילים לבדוק את כל נוסעי האונייה ולא רק מי שהתלוננו על תסמינים חשודים.

 

על אוניה זו מצויים 15 ישראלים.

הם חרדים ומסוגרים ומייחלים ליום שיורשו לשוב ולהסתובב באופן חוםשי מחוץ לתאים שבהם הם כלואים.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםוהאוסקר הלך ל- חואקין, רנה, ברט, טרנטינו ואלטון ג׳ון
המאמר הבאח״כ יזבק: אין נגדי ראיות לטענות הימין
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.