אוניית תענוגות? הצחקתם את אלפי הזקנים שהתפנו ממנה סוף סוף

אוניית החטיארים מתפנה סוף סוף מאלפי זקניה שהיו כלואים עליה מה-20 בינואר.
מחר ימריאו 12 המטיילים שלא נדבקו. בהגיעם לארץ יבודדו בבית החולים תל השומר לשבועיים נוספים.

.
אחד הנוסעים הודה:
״זאת אוניית תענוגות? תפסיקו לקרוא לה ככה. מה כבר אפשר להתענג עם 3,700 בני 70 ומעלה. כולם חיים על כדורים, בדיחות קרש, וסיפורי חארטות מתובלים בתלונות על כל העולם״.

.

קורונה. פאניקה מיותרת?

 

 

בסך הכל מסתיים המצור ללא מתים ועם כ-10% שנדבקו. יחסית לגילם המתקדם האוכלוסייה הזו של הנוסעים היא הכי רגישה ביותר לסכנת הקורונה. הניגוד לתלונות הסאגה הזו מסתיימת בצורה נאותה למדי. אגב, על האונייה שררה הרבה פחות פאניקה מאשר בתקשורת הישראלית. בהיעדר חדשות אחרות הסיפור הזה מככב.

.

בכלל עושה רושם שהפאניקה הישראלית גדולה מהמקובל בעולם כולל במזרח. בסין אמנם חשש, דאגה והגבלות, אפילו הבירה בייג׳ינג נראית רוב שעות היום דלילה בתנועה בה אבל בכל המדינות האחרות החיים נמשכים כרגיל.  סטטיסטיטית ועובדתית הקורונה קטנה בהרבה מרוב המחלות המתפשטות שהיו בעבר החל מזיקה, סארס ועד איידס.

.
עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםשב״ס מפעיל סוהרים כסוכנים סמויים למניעת פשעים בתוככי הכלא
המאמר הבאהחיים עצמם ככוס הקפה הבאה שלך
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.