ברגע האחרון: פותחים מבערים נגד דיקטטורת נתניהו

בכל סיבוב בחירות נתניהו מקצין את חרפת הרס תרבות השיח הציבורי, מחרחר שנאה, מרבה פירוד, מפזר בוץ, רפש ומרסק אותנו כעם. נתניהו מנהל מלחמת מאסף מלוכלכת שתכליתה היחידה זריעת שנאה, חרדה וטינה הדדית והכל כדי שיוכל לשרוד עוד קצת ואם יצליח לגרד רוב זעיר ככל שיהיה אולי יימלט מאימת מעשיהו.

 

נתניהו הנאשם בפשעים חמורים ובמעשים שעד היום לא היה עולה על הדעת שאדם החשוד בהם ינהיג את המדינה, מפעיל כל תרגיל נלוז ומגעיל אפשרי כדי לפגוע במצחריו מבית וממחנות סמוכים ומתנגדים. עדר מעריציו מידלדל אמנם מסיבוב לסובוב אבל עוד לא נמצאה נוסחת הגאולה שתניב רוב לסילוקו. בהעדר רוב כזה ממשיך נתניהו בשלטונו המושחת ללא שיש לו רוב זה כמעט שנתיים.

 

ביום שני כל שנתניהו רוצה זה להרוויח עוד כמה חודשים בשלטון לפני סבב הבחירות הבא. בסקרים האחרונים אחרונים לפני ההצבעה אין לנתניהו הרוב הנחוץ לבריחה סופית ממעשיהו.

 

נתניהו חולם להיות הדיקטטור ארדואן. 

 

סוף סוף גם כחול לבן הפשילו קצת שרוולים ואומרים את האמת: בבחירות האלה זה או כחול לבן או ארדואן. ביבי חולם להיות כמו השליט הטורקי המשמיד ביסודיות את יסודות מוסדות האומה כדי להפוך לדיקטטור רשע ואכזר. נתניהו חולם להיות ארדואן וחייבים לעצור את זה ברגע האחרון לפני אסון.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםנתן אשל צודק: נתניהו גורם להתבהמות הפוליטיקה במינויים הזויים
המאמר הבאשלוש הדקות הכי חשובות שלך לפני הכנסת הפתק למעטפה ולקלפי
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.