מבזקים

בני וגבי מתקשים להשתלט על הילדים המופרעים לפני שהגן יסגר להם

937247E1-6C06-4E12-B706-26C7D80D1456

כותב הנאומים של טראמפ מתעלה על עצמו. ככה הופכים את הקורונה לקמפיין בחירות עקיף, מתוחכם, אמוציונאלי ואפקטיבי המחלחל ישירות לתת מודע. בינתיים, הדמוקרטים, בעיקר ג׳ו ביידן, מפספס את התקופה הזו בגדול. יהיה לו קשה להשלים את הפערים אם הצוות שלו לא יתעשת בגדול.

.
ככה עובדת מכונת תעמולה משוכללת: טקסט מרגש המוטמע בנימת קול אבהית, בקצב סטקטורי איטי וחודרני המתיישב בתת מודע ולא יעזוב עד יום הבחירות לנשיאות ארה״ב. 

 

.

ואצלנו, כחול לבן מסתמנת כלוקה בעיוורון פוליטי ובקהות חושים מהממת. בני גנץ אינו מצליח לשלוט במחנהו. יאיר לפיד שבוי בידי שמאלן קיצוני מפחיד בדמות עופר שלח והשניים יחרבו את הגוש המרכזי ויובילו לבחירות נוספות שיעניקו את השלטון לביבי במתנה.

שוב מתבררות החולשות האנושיות במלוא קטנותן. לחולשה הגדולה הזו שתהפוך לאסון פוליטי למדינת ישראל קוראים עופר שלח. ואין מבחין ואין מי שיושיע.

.

נתניהו מנצל היטב את הטיפשות והעקשנות הילדותית של יאיר לפיד, ואת כניעתו המבישה לפרשן הכדורסל לשעבר הרוצה לנהל את הליגה של הגדולים עם חבורת ננסים בלתי מוכשרת. .

נתניהו פועל בתבונה כדי לשמוט את הקרקע מתחת לרשימה הזאת, שכה רבים שמו בה את מבטחם ועתה הם המומים מבושה עצמית. וואלה? לזה פילל מי ששם את הפתק ״פה״ ומוצא עכשיו תקוע עמוק עמוק שם עם הניסיון של לפיד ושלח מפעילו הכפייתי להקים ממשלת כלום ושום דבר עם בל״ד? תגידו, אתם התחרפנתם?

.

השאלה המסקרנת היא מה יעשה גנץ עם גן הילדים המטופש שלו. כי איך שזה נראה עכשיו, התינוקות שלו יביאו לסילוקה מהמערכת של הגננת בני והעוזרת לגננת העונה לשם גבי.

.

רמי יצהר Rami Yitzhar
טריינר NLP

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן